turniej "Impel Akademia Siatkówki"
16  lutego 2013

SUKCES MŁODYCH SIATKAREK Z BIELAN WROCŁAWSKICH

Uczennice Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich od września 2011 roku biorą udział w zajęciach sportowych realizowanych w ramach projektu „Impel Akademia Siatkówki”.
16 lutego 2013 r. dwa zespoły dziewcząt z naszej szkoły uczestniczyły V turnieju „Impel Akademii” w mini siatkówce, który został rozegrany w hali MOSiR w Sycowie.
   Zmagania młodych siatkarek obserwowali: trenerzy- koordynatorzy projektu panowie Dariusz Gintowt i Rafał Błaszczyk oraz Vesna Djurisic-  kapitan drużyny Impel Wrocław.
   W kategorii klas V wzięło udział 16 drużyn, m.in. z Milicza, Twardogóry, Bierutowa i Sycowa.Dobra gra, duże zaangażowanie i ambitna sportowa postawa przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu przez nasze uczennice. Pierwsza drużyna zajęła II miejsce i otrzymała okazały puchar wraz z dyplomem. Natomiast drugi zespół  uplasował się na V miejscu. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale.
   W turnieju wystąpiły: A. Ziaja, P. Sulima, K. Podborowska, M. Szmacińska, J. Bronsztajn, G. Wolna, K. Kwiatek, M. Ćwir, J. Kantorska.
   Mam nadzieję, że osiągnięty sukces zmobilizuje dziewczęta do dalszej systematycznej pracy nad podnoszeniem siatkarskich umiejętności. Przed nami kolejne turnieje …