Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Pasowanie na ucznia 2006 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
21.11.2006.

herb_szkoly_new
 

Pasowanie na ucznia
23 października 2006
>>> więcej <<<

Jestem uczniem!!! Laughing


    Tak mogą powiedzieć pierwszoklasiści z Gminnego Zespołu Szkół w Bielanach Wrocławskich. Tutaj 23 października 2006 roku miała miejsce uroczystość „Pasowania na ucznia”. Jest to u nas już tradycją. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyń: p. Alicji Majewskiej i Lidii Grzeszczak, przygotowały program artystyczny, w czasie którego zaprezentowały swoje umiejętności. Przyglądali się temu z wielkim zainteresowaniem p. dyrektor Beata Ćwiek i Rodzice. Swoją obecnością zaszczycili nas także Wójt Gminy Kobierzyce p. Ryszard Pacholik i przewodniczący Rady Szkoły p. Dariusz Matuszewski. Na pytanie czy dzieci są gotowe poszerzyć grono uczniów naszej szkoły, usłyszeliśmy następującą odpowiedź:
    „Jest nam tu dobrze tak jak w rodzinie,
    widać to zresztą po naszej minie.
    Dlatego bardzo prosimy was,
    Byście do szkoły przyjęli nas.”
    Po złożeniu ślubowania całą brać szkolną pani dyrektor pasowała na uczniów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne i upominki. Szkoła ufundowała bilety do Teatru Lalek na przedstawienie pt. „Trzy świnki”.
Dla „świeżo upieczonych” pierwszoklasistów dzieci z klas drugich i trzecich przygotowały własnoręcznie wykonane niespodzianki. Rodzice zaprosili wszystkich obecnych na pyszne ciasta i ciasteczka. Wspólnie spędzony czas upłynął w bardzo przyjemnej, radosnej i rodzinnej atmosferze.

Lidia Grzeszczak 

film_klisza


 

  

 


Zmieniony ( 03.12.2006. )
 
« poprzedni artykuł
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.