Pasowanie na ucznia 2006 PDF Drukuj Email

Pasowanie na ucznia
23 października 2006

Jestem uczniem!!! Laughing

Tak mogą powiedzieć pierwszoklasiści z Gminnego Zespołu Szkół w Bielanach Wrocławskich. Tutaj 23 października 2006 roku miała miejsce uroczystość „Pasowania na ucznia”. Jest to u nas już tradycją. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyń: p. Alicji Majewskiej i Lidii Grzeszczak, przygotowały program artystyczny, w czasie którego zaprezentowały swoje umiejętności. Przyglądali się temu z wielkim zainteresowaniem p. dyrektor Beata Ćwiek i Rodzice. Swoją obecnością zaszczycili nas także Wójt Gminy Kobierzyce p. Ryszard Pacholik i przewodniczący Rady Szkoły p. Dariusz Matuszewski. Na pytanie czy dzieci są gotowe poszerzyć grono uczniów naszej szkoły, usłyszeliśmy następującą odpowiedź:
    „Jest nam tu dobrze tak jak w rodzinie,
    widać to zresztą po naszej minie.
    Dlatego bardzo prosimy was,
    Byście do szkoły przyjęli nas.”
    Po złożeniu ślubowania całą brać szkolną pani dyrektor pasowała na uczniów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne i upominki. Szkoła ufundowała bilety do Teatru Lalek na przedstawienie pt. „Trzy świnki”.

Lidia Grzeszczak

film_klisza

Zmieniony ( 03.12.2006. )