Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow IV Memoriał Jigoro Kano - Opalenica 27.10.2012 Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

IV Memoriał Jigoro Kano - Opalenica 27.10.2012 PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
28.10.2012.
judo_logo


 
Aleksander Sekuła złotym medalis
 IV Memoriału Jigoro Kano

>>> więcej <<<

IV Memoriał Jigoro Kano już za nami. Turniej ten jest jednym z większych imprez sportowych judo w Polsce. Na zawodach startują judocy z całego kraju oraz ekipy zagraniczne m.in z Hiszpanii, Francji, Czech, Dani, Niemiec. W tym roku turniej ten liczył ok. 350 zawodników zmagających się w kategoriach wiekowych od U9 do U 17 podzielonych na poszczególne kategorie wagowe. Na tak wspaniałej imprezie nie mogło zabraknąć i nas. UKS "Bielik" w składzie: Szymecki Bartosz (kat. 33 kg), Łuczyński Mateusz (kat. 42 kg), Mroziński Jan (kat. 33 kg), Wargocki Wojtek (kat. 31 kg), Wargocki Michał (kat. 42 kg), Kuczer Maciej (kat. 58 kg), Bernat Paweł, Byrka Wiktor (obaj kat. 25 kg), Sekuła Aleksander (kat. 37 kg), Karwala Jakub (kat. +58 kg), Karwala Krzysztof (kat. 31 kg)przystąpili do walk eliminacyjnych. Największe słowa uznania należą się dla Aleksandra, Krzysia oraz Kuby. Pierwszy z nich stanął na najwyższym podium i odebrał złoty medal oraz pamiątkowy dyplom. Pozostała dwójka Krzysztof i Kuba (warto wspomnieć, że to już następnych dwóch braci trenujących w naszej sekcji) pomimo, że nie znaleźli się na podium (Krzysztof 5 miejsce, Kuba bez wyniku) pokazali godną postawę i zasługują na słowa uznania. Niestety naszym najbardziej utytułowanym zawodnikom Maciejowi i Michałowi tym razem nie udało się osiągnąć sukcesu i musieli oni uznać wyższość przeciwników. Na pewno zmobilizuje ich to do jeszcze cięższej pracy na treningu. Dla wszystkich startujących gratulację za chęć wzięcia udziału w zawodach, za poświęcony czas oraz godną postawę na tatami.

Serdeczne podziękowania dla zaprzyjaźnionego klubu WKS "Śląsk" i kierownika sekcji Mirosława Wolszczaka za zorganizowanie transportu oraz pomoc podczas trwania zawodów.

Trener
Grzegorz Harężlak
Zmieniony ( 20.11.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.