Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow II Ślężąńskie Mistrzostwa Judo 16.09.2012 Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

II Ślężąńskie Mistrzostwa Judo 16.09.2012 PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
16.09.2012.
judo_logo


II Ślężańskie Mistrzostwa Judo
14 medali "Bielików"
w pierwszym powakacyjnym starcie

>>> więcej <<<  Pierwszy start po przerwie wakacyjnej, ale za to jaki udany. Dnia 16.09.2012 w Sobótce odbyły się II Ślężańskie Mistrzostwa Judo. Tak jak w ubiegłym roku tak i w tym nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów, a co cieszy najbardziej, było ich aż 16. W zawodach uczestniczyli Wiktor Byrka, Aleksander Sekuła,Wojtek Wargocki, (2004), Wojtek Szynalski, Jakub Saja (2003), Aleksander Cieślak, Mateusz Łuczyński,Filip Wawryszewicz, Jakub Kryska, Jakub Pałysiński, Mikołaj Pryszczewski, (2002), Maciek Kuczer, Michał Wargocki, Maciej Szynalski, Maciek Szopa(2001), Maja Dziedzic (2000). Po wspólnej rozgrzewce nasi podopieczni rozpoczęli walki o medale. I tak na najwyższym podium znaleźli się Aleksander Sekuła - wygrywając 3 walki przed czasem; tyle samo walk musiał stoczyć Maciek Szynalski. Nie zawiódł Michał Wargocki, który stoczył 5 walk z czego 4 wygrał przed czasem miażdżąc przeciwników w pierwszych sekundach. Na drugich miejscach uplasowali się: Młodszy z braci Wojtek Wargocki, Jakub Saja, Aleksander Cieślak, Filip Wawryszewicz, Jakub Kryska, Maciej Szopa oraz Maciek Kuczer. Warto wspomnieć, że Maciek Kuczer stoczył 5 walk, z czego 4 wygrał, a jego postawa była istotnie godna podziwu. Na najniższym podium, ale zawsze medalowym znaleźli się: Wojtek Szynalski, Jakub Pałysiński, Mateusz Łuczyński, Mikołaj Pryszczewski. Pomimo, że tuż za podium, powody do dumy ma także Wiktor Byrka - zasługuje na słowa uznania ponieważ z turnieju na turniej widać jego duże postępy. Już za niedługo wybieramy się na następne turnieje nie tylko w kraju (Rawicz, Żarów, Luboń koło Poznania), ale także na Słowację i do Niemiec. Mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować nasze plany startowe i przywieziemy z nich wiele medali z tego najcenniejszego kruszcu.

Jak zawsze serdeczne podziękowania dla Rodziców. Bez Was Wasze pociechy nie znalazłyby się na treningach, a później na podium w turniejach, w których startowały.


Link do fotorelacji

http://uksbielikjudo.dbv.pl/readarticle.php?article_id=29
Zmieniony ( 19.09.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.