Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow Międzynarodowy Turniej Judo - Berlin Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Międzynarodowy Turniej Judo - Berlin PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
12.06.2012.
judo_logo


Międzynarodowy Turniej Judo - Berlin
9 czerwca 2012
>>> więcej <<<


   Wakacje za pasem, ale UKS Bielik jeszcze nie odpoczywa, choć ostatni wyjazd na zawody nieco o wakacyjne szaleństwo się otarł. Drugi zagraniczny wyjazd w tym roku rozpoczął się wodno-plażowym szaleństwem w największym w Europie tropikalnym parku rozrywki TROPICAL ISLANDS, ostatecznym celem, oczywiście sportowym, był jednak Berlin. Po całodniowym pobycie w parku wodnym zawodnicy mieli okazję zanocowania na macie, na której dzień później rozegrano zawody.
    Z naszego klubu wystartował utytułowany na wielu krajowych zawodach Michał Wargocki, a w rywalizacji wzięli udział także zawodnicy ze Szwecji, Rosji, Białorusi, Finlandii, Czech oraz licznych klubów niemieckich i polskich. W zawodach mocno obsadzonych nie tylko ze względu na ilość startujących krajów, ale także poziom zawodników, Michał wystartował bez kompleksów, do których zresztą nie ma powodów. W swojej kategorii, pokonując m.in. Szweda dotarł do walki o 3 miejsce, w której przez dłuższy czas prowadził. I choć chwila nieuwagi i zakończenie walki przez zawodnika z Niemiec przed czasem, uplasowała Michała ostatecznie na 5 miejscu, to był to niewątpliwie start, który Michał może zaliczyć do udanych, a zdobyte doświadczenie dopisać do tych, które z pewnością zaowocują w przyszłości. Niesamowita atmosfera zawodów i niecodzienne przeżycia skupione wokół spraw nie tylko związanych z matą zapadną w pamięć nie tylko młodym adeptom sztuk walki.
    Na zakończenie bardzo udanego sezonu zawodników Bielika czeka jeszcze start w Strzegomiu już w najbliższą sobotę. Trzymamy kciuki.

Link do strony z fotorelacją

http://uksbielikjudo.dbv.pl/readarticle.php?article_id=27                                                                               Trener Grzegorz Harężlak
Zmieniony ( 17.06.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.