Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow XIV Turniej Judo - Mieków 2012 Header Pic

XIV Turniej Judo - Mieków 2012 PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak
26.05.2012.
judo_logo

XIV Turniej Judo  -Mietków
19 maja 2012

Majowy weekend 19 i  20 maja. był bardzo udany dla zawodników naszego klubu. W sobotę wyjechali na Turniej Judo, który jak co roku odbywa się w Mietkowie. Tym razem była to już XIV edycja zmagań judoków w rocznikach od 2006 do 2000 (z podziałem na roczniki i kategorie wagowe). W zawodach uczestniczyło ok 160 zawodników tej dyscypliny sportowej z takich klubów jak WKS "Śląsk", Mako Wrocław, Tiger Oleśnica, Oleszna. Błyskawica Mietków, Ósemka Nowa Sól . Nie mogło zabraknąć i naszych reprezentantów. Do zawodów przystąpili: Bracia Szynalscy – Maciek i Wojtek, Wargocki Michał, Kuczer Maciek, Dziedzic Maja, Kryska Jakub, Pałasiński Jakub, i nasi najmłodsi adepci Byrka Wiktor oraz Sekuła Aleksander. Po rozgrzewce i oficjalnym rozpoczęciu zawodów nasi zawodnicy przystąpili do walk eliminacyjnych i finałowych. Po zaciętych i bratobójczych walkach (Michał Wargocki i Maciek Szynalscy - klubowi koledzy - musieli stoczyć ze sobą walkę z racji startu w tej same kategorii wagowej) uzyskaliśmy następującą klasyfikację końcowa indywidualną i drużynową.

Klasyfikacja indywidualna:

1 miejsce - Michał  Wargocki

2 miejsce -  Wojtek Szynalski

2 miejsce – Maja  Dziedzic

2 miejsce - Maciek  Kuczer

3 miejsce -  Szymon Koźbia

3 miejsce - Maciek Szynalski

3 miejsce –  Jakub Pałasińsk

5 miejsce - Wiktor Byrka

5 miejsce - Sekuła Aleksander

Po tak dobrych wynikach indywidualnych nasza ekipa zajęła 1 miejsce drużynowo przed Ósemką Nowa Sól i Mako Wrocław.

Poniżej link do fotorelacji.

Zmieniony ( 16.06.2012. )