Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow 5 Wrocławska Olimpiada Młodzieży Header Pic

5 Wrocławska Olimpiada Młodzieży PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak
26.05.2012.
judo_logo

5 Wrocławska Olimpiada Młodzieży
20 maja 2012

Po zawodach w Mietkowie na naszych twarzach zajaśniał uśmiech i zadowolenie z uzyskanych wyników, lecz na tym nie skończyły się emocje majowego weekendu – musieliśmy szybko zebrać siły ponieważ w niedzielę grupa starsza brała udział w 5 Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży. Tak więc po sobotnich wynikach, w dobrym humorze nasi podopieczni musieli się skoncentrować ponownie przed startem, wszystko udało się w 100 procentach. I tak Michał Wargocki powtórzył wynik uzyskany w Mietkowie ponownie zdobywając złoty medal. Bardzo dobrze zaprezentował się starszy z braci Szynalskich - Maciek, który po porażkach z poprzedniego dnia potrafił zapomnieć o nich, wyciągnąć z nich wnioski, co zaowocowało zdobyciem pierwszego miejsca. Ponadto na podium stanęli Maja Dziedzic – 1 miejsce, Wojtek Szynalski – 2 miejsce, Maciek Kuczer – 2 miejsce, Wojtek Wargocki – 3 miejsce. Łącznie po dwóch dniach startów nasi podopieczni zdobyli 13 medali. Tym razem była to szczęśliwa "13".

Warto wspomnieć, że wyniki Michała Wargockiego - zawodnika naszego klubu ,zostały zauważone nie tylko w środowisku judoków. Jego osiągnięcia mimo młodego wieku są istotnie imponujące, przewyższające dotychczasowe wyniki sportowe jego rówieśników. Dnia 24.05.2012 otrzymał Szkolnego Nobla w dziedzinie sportu – najważniejsze z wyróżnień Zespołu Szkół w Bielanach Wrocławskich. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gratulacje dla wszystkich.

Zarząd UKS "Bielik"

Poniżej link do fotorelacji.

Zmieniony ( 28.05.2012. )