Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow Jablonec - Puchar Czech Header Pic

Jablonec - Puchar Czech PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak
26.03.2012.
judo_logo

Jablonec - Puchar Czech
25 marca 2012

Dnia 25.03.2012 zawodnicy naszego klubu wyjechali po raz pierwszy na zawody zagraniczne do czeskiego Jablonca. Wczesnym rankiem (5 rano) Maciek Kuczer, Maciek Szynalski, Michał Wargocki  oraz rodzice byli przygotowani do wyjazdu na mocny turniej do Czech (Puchar Czech). W turnieju uczestniczyło łącznie 556 zawodników z 73 klubów (m.in Niemcy, Słowacja, Polska oraz liczne kluby z Czech).   Po przyjeździe na miejsce chłopcy przystąpili do obowiązkowego ważenia a następnie do rozgrzewki i walk eliminacyjnych. Pierwszy swoje walki rozpoczął Michał Wargocki wygrywając pierwsze starcie bez większych problemów przez ippon. Niestety w dwóch następnych walkach musiał uznać on wyższość przeciwników kończąc w ten sposób start w zawodach. Następnie do walk przystąpili Maciek Kuczer i Maciek Szynalski niestety i oni nie zaliczyli dobrego startu. Pomimo, że chłopcy tym razem nie zdobyli żadnych pozycji medalowych był to dla nich bardzo cenny wyjazd gdzie mogli zobaczyć i zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami a także wiele się nauczyć.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

Poniżej link do list walk. Maciek Szynalski, Michał Wargocki kategoria wagowa 42 kg, Maciek Kuczer kategoria wagowa 55 kg

Link do strony z fotorelacją

Zmieniony ( 29.03.2012. )