Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow Sportowe wiadomości arrow Zawody narciarskie i snowboardowe 2012 Header Pic

luty 2012

W Zieleńcu od 6.02.2012r. odbywały się Mistrzostwa Dolnego Śląska w narciarstwie alpejskim i snowboardzie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. W pierwszym dniu zawodów bardzo udanie zaprezentowały się snowboardzistki z Gimnazjum W Bielanach Wrocławskich im. UNICEF. Nie dały one szans rywalkom, wygrywając z Gimnazjum nr 14 z Wrocławia różnicą 13 sekund. Pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajęła MONIKA MATUSZEWSKA, a KASIA OSTASZEWSKA zakończyła rywalizację na trzecim miejscu.
   W drugim dniu odbyły sie zawody narciarskie. Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę zajęły 7 miejsce. W klasyfikacji indywidualnej MAGDA MATUSZEWSKA uplasowała się na 8 pozycji, a WIKTORIA JAWORSKA na 27.
   W rywalizacji drużynowej chłopcy ukończyli zawody na 19 miejscu, a gimnazjalistki alpejki na 14.