Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow XV Jubileuszowy Turniej Judo "Biała Zima" 2012 Header Pic

XV Jubileuszowy Turniej Judo "Biała Zima" 2012 PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak
09.02.2012.
judo_logo

XV Jubileuszowy Turniej Judo "Biała Zima" 2012

W dniu 28.01.2012 w Opolu odbył się XV Jubileuszowy Turniej Judo " Biała Zima 2012". Warto wspomnieć, że w turnieju tym uczestniczyły liczne ekipy zagraniczne m.in Czechy, Słowacja, Bułgaria, Białoruś, Estonia, oraz liczne kluby z Polski: Bydgoszczy, Krakowa, Lublina, Wrocławia, Opola. Przy tak doborowej obsadzie nie zabrakło także reprezentanta naszego klubu - Maćka Kuczera. Po rozgrzewce nasz zawodnik przystąpił do zawodów. Maciek walczył w kategorii wagowej do 55 kg zajmując II miejsce , ulegając w finale mocnemu zawodnikowi z Bydgoszczy. Po zakończeniu rywalizacji nastąpiła dekoracja najlepszych zawodników, pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Czekamy na następne wyniki. Do następnego razu.

ps. Nie mógłbym zapomnieć, i podziękować P. Robertowi Kuczerowi dzięki któremu ten wyjazd się odbył. Serdecznie dziękuje .

Grzegorz Harężlak

Fotorelacja na stonie

Zmieniony ( 26.03.2012. )