Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow II Bielański Turniej Mikołajkowy Judo Fun Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

II Bielański Turniej Mikołajkowy Judo Fun PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
16.12.2011.
judo_logo


II Bielański Turniej Mikołajkowy Judo Fun
>>> więcej <<<


II Sportowe Mikołajki Judoków w Bielanach Wrocławskich


   Po ostatnim bardzo udanym starcie w Memoriale Jigoro Kano w Luboniu pod koniec listopada (3 medale) tym razem to rodzima szkoła stała się areną rozgrywek sportowych podczas grudniowej edycji Mikołajkowego Turnieju JUDO FUN. W bieżącym roku bielański UKS organizował imprezę po raz drugi. Ubiegłoroczny JUDO FUN, jako debiutant w kalendarzu imprez sportowych, ograniczał się do rozgrywek wewnątrz klubowych. Obecnie, ze względu na duże zainteresowanie zawodami w 2010 zdecydowano rozszerzyć rywalizację, Zaproszono zaprzyjaźnione sekcje z WKS ”Śląsk” Wrocław z ul. Racławickiej, Księża Małego, Brochowa oraz spoza Wrocławia – sekcję z Mirkowa.
    Łącznie do zawodów przystąpiło prawie 100 najmłodszych adeptów tej dyscypliny. Uroczystego otwarcia imprezy, a także dekoracji zwycięzców dokonała radna Gminy Kobierzyce – pani Elżbieta Regulska, która także osobiście przygotowała i wręczyła niespodziankę dla najmłodszej uczestniczki zawodów za co serdecznie dziękujemy. Organizacja tego typu zawodów jest możliwa dzięki finansowej dotacji z gminy oraz personalnemu wsparciu osób takich jak Pani Regulska. W duchu dobrej mikołajkowej zabawy oraz zdrowej rywalizacji sportowej rozegrano walki w 10 kategoriach wagowych. Z bielańskiego klubu na podium stanęli doświadczeni zawodnicy oraz debiutanci. Ponadto w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia pamiątkowe medale, koszulki          z herbem Klubu i Gminy Kobierzyce oraz słodkie paczki sędziowie-mikołajowie przyznali wszystkim uczestnikom.
    Od wielu już lat głęboko zaangażowani w bielańskie judo pozostają drodzy rodzice naszych zawodników. Korzystając z okazji, w imieniu całej sekcji składamy im najserdeczniejsze życzenia dalszego zapału i wytrwałości w wychowywaniu swoich pociech w sportowym duchu fair play. Szczególne ukłony rei kierujemy w stronę Państwa Kuczerów, którzy na polu mentalnego i czynnego wspierania sekcji, także podczas tegorocznego JUDO FUN nie mają sobie równych. Za bezinteresowną pomoc    w obsłudze zawodów dziękujemy także kierownikowi sekcji judo WKS „Śląsk” - Mirosławowi Wolszczakowi oraz trenerom Jackowi Kamińskiemu, Krzysztofowi Janikowi, Mariuszowi Janickiemu oraz Dariuszowi Tabiszowi. Liczymy na Was za rok.

Poniżej link do strony z zdjęciami z zawodów.

http://uksbielikjudo.dbv.pl/readarticle.php?article_id=21

Grzegorz Harężlak
Zmieniony ( 25.12.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2019 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.