Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Biblioteka szkolna arrow Witamy po wakacjach! Header Pic

Witamy po wakacjach! PDF Drukuj Email
Wpisał: biblioteka
05.09.2011.
ksiazka.gif

Biblioteka szkolna zaprasza
8 września 2011

Biblioteka szkolna po wakacjach serdecznie wita wszystkich uczniów.

W tym roku szkolnym zapraszamy Was w nieco zmienionych godzinach  tzn. od poniedziałku do czwartku w godz. 7.15 – 16.30, a w piątek od godz. 11.15 – 16.15. Oferujemy Wam codziennie świeżutką, pachnącą jeszcze farbą drukarską prasę, ciekawy księgozbiór i możliwość skorzystania z komputerów wraz z dostępem do Internetu.Służymy fachową pomocą w wyszukiwaniu wiadomości i przy odrabianiu zadań domowych. Doradzamy w wielu sprawach, wsłuchujemy się  w Wasze potrzeby i pomagamy w rozwiązywaniu problemów. Opiekujemy się Wami przed, w trakcie i po lekcjach, podczas wycieczek, konkursów i egzaminów. Abyście się czuli w naszej szkole dobrze i bezpiecznie. Aby umilić uczniom czas, organizujemy i współorganizujemy dla środowiska szkolnego wiele imprez i uroczystości.

Przyjdź i sprawdź SAM!
Czekamy także na CIEBIE!
Zmieniony ( 08.09.2011. )