Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Biblioteka szkolna arrow Witamy po wakacjach! Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Witamy po wakacjach! PDF Drukuj Email
Wpisał: biblioteka   
05.09.2011.
ksiazka.gif

Biblioteka szkolna zaprasza
8 września 2011
>>> więcej <<<


 
Biblioteka szkolna po wakacjach serdecznie wita wszystkich uczniów.

   W tym roku szkolnym zapraszamy Was w nieco zmienionych godzinach  tzn. od poniedziałku do czwartku w godz. 7.15 – 16.30, a w piątek od godz. 11.15 – 16.15. Oferujemy Wam codziennie świeżutką, pachnącą jeszcze farbą drukarską prasę, ciekawy księgozbiór i możliwość skorzystania z komputerów wraz z dostępem do Internetu.Służymy fachową pomocą w wyszukiwaniu wiadomości i przy odrabianiu zadań domowych. Doradzamy w wielu sprawach, wsłuchujemy się  w Wasze potrzeby i pomagamy w rozwiązywaniu problemów. Opiekujemy się Wami przed, w trakcie i po lekcjach, podczas wycieczek, konkursów i egzaminów. Abyście się czuli w naszej szkole dobrze i bezpiecznie. Aby umilić uczniom czas, organizujemy i współorganizujemy dla środowiska szkolnego wiele imprez i uroczystości.

Przyjdź i sprawdź SAM!
Czekamy także na CIEBIE!
Zmieniony ( 08.09.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.