Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow 4 Wrocławska Olimpiada Młodzieży Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

4 Wrocławska Olimpiada Młodzieży PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
07.05.2011.
Po długiej przerwie bez zawodów judocy z Uks" Bielik" wzięli udział we 4
Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży w Judo. Zawody odbyły się7.05.2011
we Wrocławiu na terenie Akademi Wychowania Fizycznego.W zawodach wzięły udział wszystkie klub wrocławskie. Już od wczesnych godzin porannych hala wypełniała się zawodnikami oraz entuzjastami tego sportu. Pierwsze walki odbyły się w kategorii młodzików, w której mielismy reprezentanta naszego klubu. Jarek Jaśnicki w kategorii do 42kg zają trzecie miejsce i odebtał pamiątkowy medal, dyplom oraz koszulkę. Po grupie starszej nadszedł czas na rywalizację najmłodszych.W kategoriach dzieci startowali Maciek Kuczer,Michał Wrgocki,Maciek Szopa,Maciek Szynalski,Hubert Markowski i rodzynek naszej sekcji Basia Drozdowska.Maciek Kuczer w wadze do 50 kg staczając 4 walki( 2 wygrane, 2 porazki)zajął ostatecznie 3 miejsce. Bezkonkurencyjny był Michał Wargocki pokonując wszystkich zawodników w swojej wadze (do 36 kg) w sposób godny uznania (3 walki wygrane przez ippon kazda nie trwająca dłużej niż 40 sek.).Basia Drozdowska po bardzo dobrych walkach zdobyła brązowy medal. Punktowane
miejsca zajęli Maciek Szopa (7 miejsce),Maciek Szynalski (5 miejsce).
Debiutant Hubert Markowski pomimo pierwszego startu zaprezentował się nadzwyczaj dobrze.Podziękowania dla rodziców za opiękę i pomoc podczas zawodów. Do zobaczenia na tatami.


                                                                     
Trener 
                                                                                       Grzegorz Harężlak
Zmieniony ( 09.05.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.