Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow Klasy arrow Szkoła Podstawowa arrow Klasa 5B sp Header Pic
Header Pic
Start
Klasy
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Dolnośląska e-Szkoła
Kalendarz 2017/2018
Plan lekcji 2017/2018
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Klasa 5B sp PDF Drukuj Email
Wpisał: A. Blunt   
01.09.2016.


klasa_5b
wychowawca:
Anna Blunt




NOWY ROK SZKOLNY2017 / 2018
UCZNIOWIE KLASY 5 B


  • ZUZANNA B.

    JULIA B

    ADAM DZ.

    KARINA F.

    MATEUSZ J.

    KLARA K.

    LAURA K.

    JAKUB K.

    PIOTR K.

    AGNIESZKA K.

    PATRYK Ł.

    ANDRZEJ M.

    BIANKA I.

    MAJA O.

    ZUZANNA P.

    PAULINA S.

    ALEKSANDER S.

    JAKUB S.

    OLEKSANDRA S.

    KRYSTIAN Z.

    VANESSA Z.

    PIOTR Ż.


    SKŁAD NASZEGO SAMORZĄDU:


    MAJA OSTASZEWSKA
    przewodnicząca


    PAULINA SKONIECZNA
    zastępca
 
ALEKSANDER SKORUPSKI
sekretarz



ŚmiechNASZ PIERWSZY SUKCES!!!!

BYLIŚMY ORGANIZATORAMI UROCZYSTEGO ALEU
Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA
ROKU SZKOLNEGO 2017 / 2018  !!!! 

UśmiechNASZA PIERWSZA WYCIECZKA

DZIEŃ CHŁOPCA

ZDOBYLIŚMY DWA WROCŁAWSKIE PUNKTY WIDOKOWE!
BYLIŚMY NA MOSTKU POKUTNIC ORAZ WIEŻY KOŚCIOŁA GARNIZONOWEGO WE WROCŁAWIU.

WZIELIŚMY UDZIAŁ W FESTIVALU "KINO DZIECI"
W KINE NOWE HORYZONTY. SATLIŚMY SIĘ FESTIWALOWYM JURY!!!

















                               ARCHIWUM ROKU SZKOLNEGO 2016 / 2017 

W I półroczu roku szkolnym 2016 / 2017 ........

J Byliśmy aż na 3 wycieczkach klasowych !!!!

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej

Gospodarstwo Ekologiczne w Biadaczu

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

JJ Bawiliśmy się podczas dyskoteki andrzejkowej i balu karnawałowego.

JJJ Miło wspominamy Dzień chłopca, Andrzejki, Mikołajki
 i spotkanie wigilijne.

JJJJ  Braliśmy udział w wielu apelach, uroczystościach szkolnych oraz konkursach.  Rozwijaliśmy swoje zainteresowania i uzdolnienia!!!!

JJJJJ   Ankieta „Klimat w klasie” wykazała,
że jesteśmy zgraną klasą
JJJJJ







Andrzejki, Mikołajki, Jarmark Bożonarodzeniowy, Wigilia 2016 r.

1.
20161129_141039.jpg
2.
20161129_141053.jpg
3.
20161129_141055.jpg
4.
20161206_135501.jpg
5.
20161206_135512.jpg
6.
20161206_135526.jpg
7.
20161206_135535.jpg
8.
20161206_135707.jpg
9.
20161206_135816.jpg
10.
20161206_135914.jpg
11.
20161206_140016.jpg
12.
20161206_140134.jpg
13.
20161206_140300.jpg
14.
20161206_140359.jpg
15.
20161206_140443.jpg
16.
20161206_140544.jpg
17.
20161206_140550.jpg
18.
20161206_140629.jpg
19.
20161206_140632.jpg
20.
20161206_140640.jpg
21.
20161206_140645.jpg
22.
20161206_140655.jpg
23.
20161206_140701.jpg
24.
20161206_140709.jpg
25.
20161206_140716.jpg
26.
20161206_140722.jpg
27.
20161206_140735.jpg
28.
20161206_140741.jpg
29.
20161206_142327.jpg
30.
20161206_142334.jpg
31.
20161206_142814.jpg
32.
20161206_142837.jpg
33.
20161212_140746.jpg
34.
20161212_140756.jpg
35.
20161212_151438.jpg
36.
20161212_151450.jpg
37.
20161212_151503.jpg
38.
20161212_151505.jpg
39.
20161212_151512.jpg
40.
20161212_151635.jpg
41.
20161212_151705.jpg
42.
20161212_152320.jpg
43.
20161212_152322.jpg
44.
20161212_153227.jpg
45.
20161212_153230.jpg
46.
20161212_153234.jpg
47.
20161212_153259.jpg
48.
20161212_153304.jpg
49.
20161212_153305.jpg
50.
20161222_103624.jpg
51.
20161222_103710.jpg
52.
20161222_103716.jpg
53.
20161222_103718.jpg
54.
20161222_103843.jpg
55.
20161222_103934.jpg
56.
20161222_104017.jpg


Wycieczka 4b Jaworzyna Sl. 03.10.2016 r.

1.
DSCF3915.JPG
2.
DSCF3916.JPG
3.
DSCF3917.JPG
4.
DSCF3918.JPG
5.
DSCF3919.JPG
6.
DSCF3921.JPG
7.
DSCF3922.JPG
8.
DSCF3923.JPG
9.
DSCF3924.JPG
10.
DSCF3925.JPG
11.
DSCF3926.JPG
12.
DSCF3927.JPG
13.
DSCF3930.JPG
14.
DSCF3931.JPG
15.
DSCF3932.JPG
16.
DSCF3934.JPG
17.
DSCF3935.JPG
18.
DSCF3936.JPG
19.
DSCF3937.JPG
20.
DSCF3938.JPG
21.
DSCF3939.JPG
22.
DSCF3940.JPG
23.
DSCF3941.JPG
24.
DSCF3942.JPG
25.
DSCF3943.JPG
26.
DSCF3944.JPG
27.
DSCF3946.JPG
28.
DSCF3947.JPG
29.
DSCF3948.JPG
30.
DSCF3950.JPG
31.
DSCF3951.JPG
32.
DSCF3952.JPG
33.
DSCF3953.JPG
34.
DSCF3954.JPG
35.
DSCF3955.JPG
36.
DSCF3956.JPG
37.
DSCF3960.JPG
38.
DSCF3961.JPG
39.
DSCF3964.JPG
40.
DSCF3965.JPG
41.
DSCF3966.JPG
42.
DSCF3969.JPG
43.
DSCF3970.JPG
44.
DSCF3971.JPG
45.
DSCF3974.JPG
46.
DSCF3975.JPG
47.
DSCF3976.JPG
48.
DSCF3978.JPG
49.
DSCF3981.JPG
50.
DSCF3982.JPG
51.
DSCF3985.JPG
52.
DSCF3986.JPG
53.
DSCF3990.JPG
54.
DSCF3991.JPG
55.
DSCF3992.JPG
56.
DSCF3993.JPG
57.
DSCF3994.JPG
58.
DSCF3996.JPG
59.
DSCF3997.JPG
60.
DSCF3998.JPG
61.
DSCF4001.JPG
62.
DSCF4002.JPG
63.
DSCF4003.JPG
64.
DSCF4005.JPG
65.
DSCF4006.JPG
66.
DSCF4009.JPG
67.
DSCF4010.JPG
68.
DSCF4012.JPG
69.
DSCF4020.JPG
70.
DSCF4024.JPG
71.
DSCF4025.JPG
72.
DSCF4028.JPG
73.
DSCF4030.JPG
74.
DSCF4031.JPG
75.
DSCF4032.JPG
76.
DSCF4033.JPG
77.
DSCF4035.JPG
78.
DSCF4036.JPG
79.
DSCF4037.JPG
80.
DSCF4038.JPG
81.
DSCF4040.JPG
82.
DSCF4041.JPG
83.
DSCF4042.JPG
84.
DSCF4043.JPG
85.
DSCF4044.JPG
86.
DSCF4045.JPG
87.
DSCF4047.JPG
88.
DSCF4048.JPG
89.
DSCF4049.JPG
90.
DSCF4050.JPG
91.
DSCF4051.JPG
92.
DSCF4052.JPG
93.
DSCF4053.JPG
94.
DSCF4054.JPG
95.
DSCF4055.JPG
96.
DSCF4056.JPG
97.
DSCF4057.JPG
98.
DSCF4058.JPG





W trosce o dobro dzieci zachęcamy Państwa do konsultacji w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Poradnia realizuje swoje zadnia przez prowadzenie działalności diagnostycznej, konsultacyjnej,  terapeutycznej, doradczej oraz profilaktycznej.
Adres:
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1
ul. Kościuszki 31/1
50-011 Wrocław

tel./fax: 71 344 83 35


Plan lekcji 4b
Dzwonki
Kalendarz_szkolny 2016/2017
Ważne informacje o szkole
Wywiadówki Konsultacje
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach
Zgoda na udział w dyskotece szkolnej >>> druk








SUKCESY UCZNIÓW KLASY IV B
rok szkolny 2016 / 2017

NAJWYŻSZA ŚREDNIA OCEN .....


Imię i nazwisko

Średnia ocen Imię i nazwisko Średnia ocen
Paulina S. 5,44 Jakub K. 5,11
Agnieszka K. 5,11 Karina F. 5,0
Piotr Ż. 5,11 Andrzej M. 4,89
Krystian Z. 5.11 Klara K. 4,78
Aleksander S. 5,11 Laura K. 4,78
Jakub S. 5,11 Piotr K.___________________ 5,11___________



„Oni zawsze byli w szkole, czyli uczniowie ze 100% frekwencją”

Paulina Skonieczna
Agnieszka Kulczycka
Zuzanna Balawajder
 
 
KONKURSY SZKOLE I POZASZKOLNE ....

I PÓŁROCZE 

Konkurs plastyczny „Stop Cyberprzemocy”
III miejsce - Agnieszka Kulczycka
Konkurs z j. angielskiego I spy a Word
II miejsce – Aleksander Skorupski      III miejsce – Piotr Krzak 

Konkurs „Pastorałka 2016”
II miejsce – K. Kapitanowicz, L. Kapitanowicz, K. Fiłatova, P. Krzak, 
A. Kulczycka, A. Mazoń, B. Iwan, M. Ostaszewska

Konkurs Matematyczny pociąg
II miejsce – Paulina Skonieczna
III miejsce – Maja Ostaszewska
Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową
I miejsce - Paulina Skonieczna
 
Mikołajkowy Turniej mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców  (klasy czwarte)
dziewczęta: II miejsce, chłopcy: II miejsce


Gminny Konkurs Policyjny
II miejsce - Paulina Skonieczna


XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny
Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie – Aleksander  Skorupski

Program Upowszechniania Piłki Siatkowej (reprezentacja „dwójek” – klasy 4-te)
P. Skonieczna, L. Kapitanowicz, K. Kapitanowicz

Mikołajkowy turniej szachowy
III miejsce – Bianka Iwan

Powiatowy Mikołajkowy Turniej Karate
I miejsce - Karina  Fiłatova
II miejsce – Bianka Iwan

Ogólnopolskie Zawody Karate w Kata w Łebie
I miejsce – P. Krzak 


II PÓŁROCZE 


Podróże bliskie i dalekie - konkurs wiedzy o Polsce i świecie
III miejsce - Krystian Zawisza

Poeta - ekolog / etap szkolny     (praca zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego)
laureat w szkole - Krystian Zawisza 

Konkurs plastyczny - Wielkanocna pisanka
laureatka - Zuzanna Próchnicka   (praca zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego)






ZAINTERESOWANIA
I UZDOLNIENIA UCZNIÓW


 

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA ZAINTERESOWANIA / zajęcia pozalekcyjne UZDOLNIENIA FORMY WSPIERANIA UZDOLNIEŃ
1 Balawajder Zuzanna JAZDA KONNA, PLASTYKA, SPORT, GOTOWANIE, PIŁKA NOŻNA  sportowe j. angielski, programowanie, CHEFIK (zajęcia z chemii i fizyki w III SP)
2 Banaś Julia RYSOWANIE, MALOWANIE, SPORT plastyczne j. angielski
3 Dziak Adam PIŁKA NOŻNA (ogromna wiedza o piłce nożnej), MATEMATYKA, GRA W POKEMON GO matematyczne j. angielski, basen
4 Fiłatova Karina ZAJĘCIA PLASTYCZNE, AKROBATYKA plastyczne akrobatyka, karate, ceramika,
5 Januś Mateusz GRY KOMPUTEROWE, ELEKTRYKA, JAZDA NA ROWERZE fizyka, informatyka j. angielski, basen
6 Kapitanowicz Klara TANIEC, JAZDA NA DESKOROLCE lingwistyczne, manualne Zajęcia taneczne, j. hiszpański
7 Kapitanowicz Laura TANIEC, JAZDA KONNA, OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI lingwistyczne, manualne zajęcia taneczne, jazda konna, j. hiszpański
8 Król Jakub INFORMATYKA (programowanie), JUDO, GRY KOMPUTEROWE, CZYTANIE informatyczne judo (od 5 lat), 
 j. angielski
9 Krzak Piotr SPORT (piłka nożna, karate, tenis), HISTORIA, MATEMATYKA, J. ANGIELSKI plastyczne, matematyczne j. angielski, piłka nożna (GCK i S Kobierzyce), tenis
10 Kulczycka Agnieszka PLASTYCZNE (projektowanie ubrań, szycie i rysowanie), TEATRALNE plastyczne kółko plastyczne, udział w wielu konkursach
11 Łaptuta Patryk SPORT (piłka nożna, narty, pływanie) J. ANGIELSKI sportowe, językowe piłka nożna, j. angielski, basen
12 Mazoń Andrzej SPORT (piłka nożna), MUZYKA (śpiew, gra na keyboard) sportowe, muzyczne, językowe Zajęcia muzyczne (keyboard), piłka nożna, j. angielski
13 Iwan Bianka SPORT (akrobatyka) PRACE PLASTYCZNE sportowe, językowe SKS akrobatyka j. angielski  
14 Ostaszewska Maja SPORT (karate), PLASTYKA, GRY PLANSZOWE I PUZZLE, GOTOWANIE sportowe, plastyczne zajęcia karate, jazda na rowerze, j. angielski
15 Próchnicka Zuzanna SPORT, PLASTYKA (rysowanie postaci z bajek) plastyczne Udział w konkursach plastycznych
16 Skonieczna Paulina SPORT (siatkówka, koszykówka), MUZYKA, CZYTANIE, TANIEC języki obce, sportowe j. angielski, SKS
17 Skorupski Aleksander Układanie KLOCKÓW LEGO, GRA NA GITARZE, MALOWANIE, RYSOWANIE matematyczne, językowe j.angielski, gra na gitarze, tenis
18 Sroka Jakub SPORT (piłka nożna), MUZYKA (gra na fortepianie), MATEMATYKA sportowe, muzyczne j. angielski, tenis, basen
19 Oleksandra
Sasiuk
     
20 Zawisza Krystian SPORT (piłka nożna, pływanie), MUZYKA, HISTORIA sportowe, matematyczne, lingwistyczne j.angielski, pływanie, piłka nożna
21 Zygarlicka Vanessa RYSOWANIE (zwłaszcza wizerunki zwierząt i postaci z bajek) plastyczne SKS, kółko plastyczne
22 Żuraw Piotr INFORMATYKA, PIŁKA NOŻNA, GRY KOMPUTEROWE, JAZDA NA ROWERZE bardzo dobra pamięć, logiczne myślenie j.angielski, piłka nożna








Zmieniony ( 01.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.