Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Biblioteka szkolna arrow Wyniki konkursu bibliotecznego Header Pic

Wyniki konkursu bibliotecznego PDF Drukuj Email
Wpisał: biblioteka
02.02.2011.
Wyniki konkursu bibliotecznego, który odbył się w ramach akcji „Cały Wrocław czyta dzieciom”
Kolejny już rok wraz z wolontariatem realizowany jest projekt edukacyjny pt. „Środy czytelnicze”.  Skierowany jest on do uczniów klas „0-I” Szkoły Podstawowej  oraz Przedszkola Samorządowego w Bielanach Wrocławskich. Celem projektu jest kształcenie umiejętności słuchania ze zrozumieniem i propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. W ramach akcji „Cały Wrocław czyta dzieciom – Całe Bielany czytają dzieciom” raz w miesiącu gościmy w bibliotece, na tzw. środach czytelniczych, rodziców, wolontariuszy i nauczycieli, którzy czytają uczniom z klas „0” i I Szkoły Podstawowej wybrane pozycje z literatury dziecięcej. Pod koniec każdego semestru odbywa się konkurs czytelniczy sprawdzający wiedzę uczniów z zakresu przeczytanych książek, który właśnie się odbył.

Miejsce I  Alicja Pałeczka            kl. Ia
Mikołaj Pryszczewski  kl. I c
Miejsce II Tomasz Wróżek          kl. I a
Emil Jabłoński             kl. I b