Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow "Kuma Cup" Sobótka 2010 Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

"Kuma Cup" Sobótka 2010 PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
20.09.2010.
      To pierwsze zawody judoków z Bielika po przerwie wakacyjnej, ale jakże udane. 19 września (niedziela) dwóch reprezentantów UKS "Bielik" Maja Dziedzic i Maciej Kuczer wyjechali na zawody do Sobótki. Po obowiązkowym ważeniu        i przeglądzie badań sportowych młodzi judocy przystąpili do swoich walk  w swoich kategoriach wagowych. Maciek po stoczeniu 5 walk    (4 walki wygrane przez ippon 1 walka wygrana przez wskazanie) zajął w swojej kategorii wagowej złoty medal, natomiast Maja wygrała 3 walki (2 przez ippon 1 przez wskazanie) i także sięgneła po najwyższe trofeum. Warto wspomnieć, że Maja jedna z walk stoczyła  z chłopakiem (w wyniku połączenia kategori wagowej) i wygrała tę walkę. Pomimo, iż w  zawodach wzięło udział  ok. 150 zawodników, m.in z takich klubów jak: AZS Wrocław, Juwenia Wrocław, Wks Śląsk Wrocław, Nowa Sól, Mietków oraz gospodarze z Sobótki, przebiegły one  bardzo sprawnie i szybko dzięki znakomitej organizacji, wielkie brawa dla organizatorów. Podziekowania także dla, jak zawsze niezawodnych, Panstwa Kuczerów za udział, pomoc i zaangazowanie.Trener:
GrzegorzHarężlak
Zmieniony ( 22.09.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2019 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.