Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow XII Turniej dzieci w Judo - Mietków 2010 Header Pic

XII Turniej dzieci w Judo - Mietków 2010 PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak
12.06.2010.
To już XII edycja Turnieju Dzieci w Judo a dla naszych judoków pierwsza ale jakże udana. Z samego rana (12.06.2010) ekipa z Bielan Wrocławskich wyjechała na zawody do Mietkowa w składzie: Maciej Kuczer, Piotr Mtuszewski oraz Maja Dziedzic. Młodzi judocy po obowiązkowym ważeniu oraz wspólnej rozgrzewce przystąpili do swoich walk o medale. Walik toczyły się na dwóch matach a nasi młodzi adepci judo po zaciętych walkach uzyskali następujące wyniki:

waga 44 kg

Maciej Kuczer

waga 36

II miejsce Piotr Mtuszewski

waga 31 kg

II miejsce Maja Dziedzic

Był to ostatni start naszych podopiecznych przed wakacjami. Teraz tylko zostaje odpoczynek po ciężkiej całorocznej pracy i "ładowanie baterii" przed następnym sezonem. Jednocześnie warto tutaj wspomnieć iż Maciek, Piotrek i Maja odpoczywać będą tylko w lipcu ponieważ  początkiem sierpnia wyjezdżają oni na 10-sięcio dniowe zgrupowanie do Zakopanego na którym będą przygotowywać sie do zawodów, które będą odbywać się na początku roku szkolnego 2010/2011.

Na koniec p
odziękowania dla rodziców za zorganizowanie transportu oraz pomoc podczas zawodow. Arigato.

Trener
                                                                                            Grzegorz Harężlak

Zmieniony ( 14.06.2010. )