Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow XII Turniej dzieci w Judo - Mietków 2010 Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

XII Turniej dzieci w Judo - Mietków 2010 PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
12.06.2010.
To już XII edycja Turnieju Dzieci w Judo a dla naszych judoków pierwsza ale jakże udana. Z samego rana (12.06.2010) ekipa z Bielan Wrocławskich wyjechała na zawody do Mietkowa w składzie: Maciej Kuczer, Piotr Mtuszewski oraz Maja Dziedzic. Młodzi judocy po obowiązkowym ważeniu oraz wspólnej rozgrzewce przystąpili do swoich walk o medale. Walik toczyły się na dwóch matach a nasi młodzi adepci judo po zaciętych walkach uzyskali następujące wyniki:

waga 44 kg

II miejsce
 Maciej Kuczer

waga 36 

II miejsce Piotr Mtuszewski

waga 31 kg

II miejsce Maja Dziedzic


Był to ostatni start naszych podopiecznych przed wakacjami. Teraz tylko zostaje odpoczynek po ciężkiej całorocznej pracy i "ładowanie baterii" przed następnym sezonem. Jednocześnie warto tutaj wspomnieć iż Maciek, Piotrek i Maja odpoczywać będą tylko w lipcu ponieważ  początkiem sierpnia wyjezdżają oni na 10-sięcio dniowe zgrupowanie do Zakopanego na którym będą przygotowywać sie do zawodów, które będą odbywać się na początku roku szkolnego 2010/2011.

Na koniec p
odziękowania dla rodziców za zorganizowanie transportu oraz pomoc podczas zawodow. Arigato.                                                                                     
 Trener 
                                                                                            Grzegorz Harężlak
                                                                                 
Zmieniony ( 14.06.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.