Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow Wroc ławska Olimpiada Młodzieży w judo Header Pic

Wroc ławska Olimpiada Młodzieży w judo PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak
16.05.2010.

Dnia 16 maja 2010 we Wrocławiu odbyła się Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Judo. Była to trzecia impreza takiego typu  a pierwsza dla naszych judoków z Bielan. W zawodach zabrali udział trzej reprezentanci naszego klubu w składzie: Michalina Matuszewska (w wadze do 30kg), Maja Dziedzic (w wadze do 32kg) i Piotr Matuszewski          (w wadze do 36 kg). Wszyscy oni zajęli drugie miejsca i odebrali przepiękne pamiątkowe medale i dyplomy.  Zgodnie    z  powiedzeniem "apetyt rośnie w miarę jedzenia" już nie możemy doczekać się następnych zawodów i sukcesów naszych podopiecznych.

Trener
Grzegorz Harężlak

Zmieniony ( 17.05.2010. )