Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow Wroc ławska Olimpiada Młodzieży w judo Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Wroc ławska Olimpiada Młodzieży w judo PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
16.05.2010.

Dnia 16 maja 2010 we Wrocławiu odbyła się Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Judo. Była to trzecia impreza takiego typu  a pierwsza dla naszych judoków z Bielan. W zawodach zabrali udział trzej reprezentanci naszego klubu w składzie: Michalina Matuszewska (w wadze do 30kg), Maja Dziedzic (w wadze do 32kg) i Piotr Matuszewski          (w wadze do 36 kg). Wszyscy oni zajęli drugie miejsca i odebrali przepiękne pamiątkowe medale i dyplomy.  Zgodnie    z  powiedzeniem "apetyt rośnie w miarę jedzenia" już nie możemy doczekać się następnych zawodów i sukcesów naszych podopiecznych.
Trener
Grzegorz Harężlak

Zmieniony ( 17.05.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.