Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow Pierwsze międzyklubowe randori w Bielanach Wrocławskich Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Pierwsze międzyklubowe randori w Bielanach Wrocławskich PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
17.04.2010.
Dnia 17.04.2010 po raz pierwszy w szkole w Bielanach Wrocławskich odbyło się międzyklubowe randori (walki treningowe). W randori wzieły udział kluby z Brochowa, Księżą Małego, z ul. Racławickiej (wszystkie sekcje WKS "Śląska" Wrocław) oraz gospodarze UKS "Bielik". Trening przeprowadzony został na dużej sali gimnastycznej przez trenerów: Krzysztofa Janika (trener sekcji na Brochowie) a także przez Grzegorza Harężlaka (trener sekcji na Księżu Małym oraz w  UKS "Bielik"). Frekwencja na tych sobotnich, popołudniowych zajęciach przerosła oczekiwania prowadzących. W treningu uczestniczyło 26 młodych judoków (młodzicy i dzieci). Stoczyli oni zacięte walki, a na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Miejmy nadzieję, że za miesiąc spotkamy sie w jeszcze większym gronie, aby doskonalić się w tej pięknej dyscyplinie sportu jaką jest Judo oraz rozwijać zainteresowanie naszych młodych sportowców.

Jak zawsze chciałbym podziękować przede wszystkim mojemu przyjacielowi Krzyśkowi za poprowadzenie razem ze mną tego treningu oraz rodzicom, którzy znaleźli czas w ten pogodny i słoneczny weekend i przyprowadzili swoje dzieci oraz żywo angażowali się w organizacje i przebieg randori. Bez Was i Waszych pociech nie doszło by do skutku to ptrzedwsięwzięcie . Dziekuję i do zobaczenia. Do następnego razu.


                                                                                                                                   Trener
Grzegorz Harężlak
Zmieniony ( 18.04.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2019 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.