Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow II Memoriał Jigoro Kano Luboń 2010 Header Pic

II Memoriał Jigoro Kano Luboń 2010 PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak
24.03.2010.
To juz drugi memoriał Jigoro Kano w którym wzięli udział zawodnicy  z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Bielik". Tym razem zawody odbywały  się 20-21.03.2010 w Luboniu (pod Poznaniem).W zawodach uczestniczyło 620 młodych judoków (dziewczęta i chłopcy) z 42 klubów z całej Polski oraz zaproszenin goście z klubów zagranicznych(Niemcy, Czesi). Tym razem na zawody pojechali: Maciek Kuczer, Barbara Drozdowska, Maja Dziedzic oraz debiutanci Michalina Matuszewska, Maciek Szopa, Maciek Szynalski, Marek Litwin.Cieszy to iż z zawodów na zawody grupa liczy coraz więcej osób chcących brać aktywny udział w imprezach tego rodzaju. Warto tutaj wspomniec że nad zawodnikami piecze pełnili  trener Grzegorz Harężlak a także rodzice zawodników, bez których wyjazd nie doszedł by do skutku.Serdeczne podziękowania dla rodzicówUśmiech.

Poniżej zamieszczam wyniki dzielnie walczących judoków:

Waga 31 kg

5 miejsce
Drozdowska Barbara
5 miejsce  Matuszewska Michalina (debiut)

Waga 45 kg

5 miejsce Kuczer Maciej

Marek Litwin (debiut wygrana jedna walka w dogrywce przez ippon), Maciek Szynalski(debiut) ,Maciek Szopa (debiut)

ŚmiechZawodnikom gratulujemy odwagi i chęć wyjechania na zawody oraz stoczenie zaciętychUśmiech walk .

Trener Grzegorz Harężlak

Zmieniony ( 28.03.2010. )