Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow Sportowe wiadomości arrow MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT SP (ZAWODY GMINNE) Header Pic

MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT SP (ZAWODY GMINNE) PDF Drukuj Email
Wpisał: autor18
24.11.2009.

WE WTOREK 24 LISTOPADA , PUNKTUALNIE O GODZINIE 9.30 W SZKOLE PODSTAWOWEJ W PUSTKOWIE WILCZKOWSKIM , ROZPOCZĘŁY SIĘ GMINNE ZAWODY SPORTOWE W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS 4-6 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

DO ZAWODÓW ZOSTAŁY ZGŁOSZONE CZTERY REPREZENTACJE SZKOLNE ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NASZEJ GMINIE.

GOSPODARZ ZAWODÓW – PUSTKÓW WILCZKOWSKI , DRUŻYNY Z KOBIERZYC I TYŃCA MAŁEGO ORAZ NASZA REPREZENTACJA Z BIELAN WROCŁAWSKICH.

PO LOSOWANIU DRUŻYN ROZPOCZĘŁA SIĘ RYWALIZACJA – A OTO SKRÓTOWA RELACJA Z NASZYCH SPOTKAŃ.

MECZ NUMER 1 – BIELANY KONTRA TYNIEC
                              NASZE DZIEWCZYNY OD POCZĄTKU MECZU PRZEJĘŁY INICJATYWĘ , BARDZO DOBRZE BRONIŁY DOSTĘPU DO WŁASNEGO KOSZA I NIE DAŁY SIĘ ROZEGRAĆ PRZECIWNICZKOM.
                             WIDAĆ BYŁO PO NICH, ŻE DO PUSTKOWA PRZYJECHAŁY PO ZWYCIĘSTWO I SKUTECZNIE UMIAŁY WYBIJAĆ Z RYTMU REPREZENTACJĘ TYŃCA MAŁEGO.
                             ZAWODNICZKI Z BIELAN POPEŁNIAŁY MNIEJ BŁĘDÓW I WYKAZAŁY SIĘ WIĘKSZĄ DETERMINACJĄ I WYGRAŁY CAŁE SPOTKANIE.
                            MECZ TEN BYŁ DOBRYM PRZETARCIEM PRZED HITOWYM MECZEM Z DRUŻYNĄ GOSPODYŃ ZAWODÓW.

Zmieniony ( 25.11.2009. )