Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow I Memoriał Jigoro Kano w Judo powiatu poznańskiego Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

I Memoriał Jigoro Kano w Judo powiatu poznańskiego PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
15.11.2009.
judo_logo


BIELIK sukcesy
7 listopada 2009
>>> więcej <<<


   To już następne zawody i następne medale  judoków z UKS "Bielik". Tym razem młodzi judocy na czele z trenerem Grzegorzem Harężlakiem wyjechali aż pod Poznań na I Memoriał Jigoro Kano w Judo powiatu poznańskiego, który odbył się w Mosinie. Warto wspomnieć, że zawody miały charakter międzynarodowy ponieważ brały w nich udział dwie ekipy z Niemieckich klubów.W turnieju startowało 366 zawodników i 132 zawodniczek łącznie 498 z 38 klubów z Całej Polski( m.in UKS 6 Piła,AZS Poznań,UKS 8 Nowa Sól, WKS Śląsk Wrocław,UKS Orły Daszewice, Olimpia Poznań, UKS Tramp Poznań) oraz z Niemiec Bodo – Dojo Furstenwalde , Frankfurt 90 Oder. Na zawody wyjechali najdłużej trenujący Basia Drozdowska, Maja Dziedzic (obie waga 31 kg) oraz Maciej Kuczer (+ 40 kg). Wyżej wymienione osoby zajęły następujące lokaty w swoich kategoriach wagowych:

miejsce  I:   Barbara Drozdowska 

miejsce II:    Maja Dziedzic 

miejsce V:   Maciej Kuczer 

   Ważne podkreślenia są walki dziewcząt z UKS z zawodniczkami z zagranicy, a szczególnie  wygrana Basi z czołową niemiecką zawodniczką przez efektowny rzut osoto gari (na ippon). W silnie obsadzonej wadze +40 kg niezwykle ambitną postawę prezentował Maciek, walcząc z zawodnikami znacznie przekraczającymi jego wagę. Medaliści zaprezentowani przed dyrekcją GZS z ust Pani Dyrektor Beaty Ćwiek otrzymali pochwałę i życzenia dalszych sukcesów na tatami całej Polski.

   Serdeczne podziękowania dla Państwa Kuczerów za wsparcie logistyczne oraz osobiste zaangażowanie w organizacje wyjazdu.Głęboki REI - dziękuje kierownictwo UKS.


FOTO z zawodów można obejrzeć na stronie Urzędu Miejskiego w Mosinie:
 http://www.mosina.pl

ŚmiechCzekamy na dalsze sukcesyŚmiech
                                                                                                        Trener Grzegorz Harężlakkarate.gif
Zmieniony ( 16.11.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.