Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Biblioteka szkolna arrow "Pasowanie na Rycerza Książki" Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

"Pasowanie na Rycerza Książki" PDF Drukuj Email
Wpisał: biblioteka   
08.11.2009.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA - "RYCERZA KSIĄŻKI"

   Jak co roku spotykamy się z uczniami klas I szkoły podstawowej, aby mogli stać się prawdziwymi czytelnikami biblioteki szkolnej. W tym roku uroczystość miała miejsce 4 listopada 2009 roku. Nasi milusińscy dowiedzieli się, jak i kiedy wypożyczać książki, jak zachowywać się w wypożyczalni i czytelni. Wspólnie ustaliliśmy czego „nie lubią książki” i w jaki sposób należy je szanować. Dzieci świetnie się bawiły przy wtórze czytanych przez nas wierszy znanych i lubianych poetów. Miały również możliwość przeniesienia się w świat fantazji słuchając fragmentów bajek i piosenek.
   Kulminacyjnym punktem było uroczyste PASOWANIE NA RYCERZA KSIĄŻKI, w czasie którego uczniowie złożyli książkom ślubowanie, że będą o nie dbali, szanowali je i nie dadzą zrobić im krzywdy. W prezencie od nas otrzymali zakładki do książek.
   Mamy nadzieję, że wszyscy polubili naszą bibliotekę i często będą do niej zaglądali 

Serdecznie zapraszamy: Jadwiga Kosińska i Joanna Para

1.
p1070412.jpg
2.
p1070417.jpg
3.
p1070434.jpg
4.
p1070441.jpg
5.
p1070452.jpg
6.
p1070466.jpg
Zmieniony ( 26.11.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2019 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.