Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Biblioteka szkolna arrow Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych PDF Drukuj Email
Wpisał: biblioteka   
30.10.2009.
ksiazka

Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych
26 października 2009
>>> więcej <<<


Biblioteczne Święto


    Międzynarodowy Dzień  Bibliotek Szkolnych jest świętem wszystkich oświatowych książnic. W bieżącym roku, w szkolnych placówkach obchodzono go przez cały miesiąc, jednak  kulminacja miała miejsce w czwarty poniedziałek, czyli 26 października.
   Tradycyjnie już poza okolicznościową gazetką, losowaniem drobnych nagród (każdy los wygrywał) i amnestią książkową, ogłoszony został przez naszą bibliotekę szkolną Gminny, Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny pt. „Czego nie lubi książka - jak szanować książki jak ich nie niszczyć". Będzie on trwał do stycznia 2010 roku, kiedy to wyłonimy listę finalistów i nagrodzimy ich wysiłki.. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału (szczegóły na stronie naszej szkoły, w zakładkach Biblioteka szkolna oraz na gazetce przy bibliotece szkolnej).
   Wszystkim nauczycielom, uczniom i ich opiekunom dziękujemy za wyrazy sympatii, którymi nas w ten wyjątkowy dzień obdarowano. Żywimy jednocześnie  nadzieję, iż nie były one okazjonalne i atmosfera sympatii i życzliwości pozostanie z nami na długo.Jadwiga Kosińska i Joanna Para


1.
min2.jpg
2.
min4.jpg
3.
min_1.jpg
4.
p1070379min.jpg
5.
p1070381min.jpg
6.
p1070394min.jpg
Zmieniony ( 25.11.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2019 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.