Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Biblioteka szkolna arrow Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych Header Pic

Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych PDF Drukuj Email
Wpisał: biblioteka
30.10.2009.
ksiazka

Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych
26 października 2009

Biblioteczne Święto

Międzynarodowy Dzień  Bibliotek Szkolnych jest świętem wszystkich oświatowych książnic. W bieżącym roku, w szkolnych placówkach obchodzono go przez cały miesiąc, jednak  kulminacja miała miejsce w czwarty poniedziałek, czyli 26 października.
   Tradycyjnie już poza okolicznościową gazetką, losowaniem drobnych nagród (każdy los wygrywał) i amnestią książkową, ogłoszony został przez naszą bibliotekę szkolną Gminny, Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny pt. „Czego nie lubi książka - jak szanować książki jak ich nie niszczyć". Będzie on trwał do stycznia 2010 roku, kiedy to wyłonimy listę finalistów i nagrodzimy ich wysiłki.. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału (szczegóły na stronie naszej szkoły, w zakładkach Biblioteka szkolna oraz na gazetce przy bibliotece szkolnej).
   Wszystkim nauczycielom, uczniom i ich opiekunom dziękujemy za wyrazy sympatii, którymi nas w ten wyjątkowy dzień obdarowano. Żywimy jednocześnie  nadzieję, iż nie były one okazjonalne i atmosfera sympatii i życzliwości pozostanie z nami na długo.Jadwiga Kosińska i Joanna Para

min2.jpg
min4.jpg
min_1.jpg