Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow Następne sukcesy Header Pic

Następne sukcesy PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak
11.10.2009.
Następne sukcesy judoków.W dniu 4.10.2009 UKS Bielik Bielany Wrocławskie w składzie Maciek Kuczer, Maja Dziedzic, Alicja Obarzanek  wyruszyli z samego rana na I Otwarte Mistrzostwa Świdnicy. Po weryfikacji      i wadze uczniowie bielańsjiej szkoły przystapili do wspólnej rozgrzewki a następnie do walk o medale. Po zaciętych bojach rozdano medale a zawodnicy udali sie na cieply posiłek który zapewnił organizator zawodów. Serdeczne podziękowania dla rodziców za zapewnieni transportu na zawody i chęć udziału Wielkie ukłony.

Wyniki:

Alicja Obarzanek - 1m
Maja Dziedzic      - 2m
Maciej Kuczer     -  2m

Wszystkim zawodniką gratulujemyŚmiech

Trener  Grzegorz Harężlak

Zmieniony ( 15.10.2009. )