Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Sport arrow UKS Bielik Judo arrow Pierwsze sukcesy młodych judoków Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Pierwsze sukcesy młodych judoków PDF Drukuj Email
Wpisał: G. Harężlak   
11.10.2009.
Dnia 19.09.2009 roku w  hali sportów walki przy ulicy Paderewskiego we Wrocławiu odbyły sie III Otwarte Mistrzostwa AZS AWF dzieci. W zawodach brały udział kluby z Dolnego Śląska i nie tylko m.in AZS Wrocław, UKS 8 Nowa Sól, AZS Opole, Ippon Kożuchów, Juwenia Wrocław, WKS Śląsk, UKS Leszno, UKS Mietków, Judo Głogów, Olimpijczyk Włocławek oraz nasz klub UKS Bielik Bielany Wrocławskie.Na zawody pojechali młodzi Judocy pod opieka trenera Grzegorza Harężlaka gdzie godnie reprezentowali GZS  w Bielanach Wrocławskich. Po zaciętych walkach judocy z Bielan zdobyli swoje pierwsze medale, tym bardziej wartościowe, że wręczone przez Anetę Szczepańską (srebrna medalistkę Igrzysk Olimpijskich Atlanta 1996 rok).

Wyniki indywidualne:

Waga 30kg.

1.
Drozdowska Barbara, UKS Bielik Bielany Wrocławskie
2.Kowalewska Weronika, UKS Olimp Nowa Sól
3.Dziedzic Maja, UKS Bielik Bielany Wrocławskie
4.Szymecka Bogusława, WKS Śląsk


Waga 42kg.

1.Kuczer Maciej, Bielany Wrocławskie


ŚmiechZawodniką gartulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Śmiech
 
 
Zmieniony ( 15.10.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.