Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Biblioteka szkolna arrow Pasowanie na czytelnika Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Pasowanie na czytelnika PDF Drukuj Email
Wpisał: biblioteka   
09.01.2009.
slonko.gif

Pasowanie na Rycerza Książki
  12 listopada 2008

>>> więcej <<<Pasowanie na czytelnika
  Stało się już tradycją, że co roku, jesienią odbywa się w bibliotece szkolnej uroczystość PASOWANIA NA RYCERZA KSIĄŻKI. W tym roku miała ona miejsce 12 listopada 2008 roku. Na zaproszenie nauczycieli bibliotekarzy spotkaliśmy się, aby nasi najmłodsi uczniowie klas I SP mogli stać się prawdziwymi czytelnikami. Dzieci przeniosły się w świat fantazji słuchając fragmentów bajek i bawiąc się przy czytaniu wierszy J. Brzechwy, J. Tuwima, Ch. Andersena, Ch. Perrault’a. A potem wspólnie zapoznawaliśmy się z regulaminem biblioteki, zasadami wypożyczania książek, zachowania się w wypożyczali i czytelni, rozmawialiśmy w jaki sposób należy szanować książki. Ustaliliśmy również, jak należy postępować z książką i czego nie wolno robić, kiedy ją czytamy.  Na koniec uczniowie złożyli książkom ślubowanie, że będą o nie dbali i  je szanowali.A tym samym zostali pasowani na czytelnika biblioteki szkolnej.
 Mamy nadzieję, że naszym milusińskim biblioteka będzie kojarzyła się z miejscem radosnym i bezpiecznym, które chętnie będą odwiedzali.Uśmiech Joanna Para i Jadwiga Kosińska

1.
100_6476.jpg
2.
100_6478.jpg
3.
100_6489.jpg
4.
100_6494.jpg
5.
100_6510.jpg
6.
100_6511.jpg

Zmieniony ( 16.01.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2019 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.