Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Koła zainteresowań GIM arrow SKS Header Pic
Header Pic
Start
Klasy
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Dolnośląska e-Szkoła
Kalendarz 2017/2018
Plan lekcji 2017/2018
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

SKS PDF Drukuj Email
Wpisał: T Wyrwa   
04.09.2017.


ZAJĘCIA SPORTOWE DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
CZWARTEK GODZ. 715-800
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Tomasz Wyrwa

silownia4.gif

Cele ogólne:

- prowadzenie aktywnego i zdrowego stylu życia,
- kształtowanie i utrwalanie zachowań prozdrowotnych poprzez wszechstronny rozwój ucznia.Cele szczegółowe:

- wyrobienie nawyku czynnego wypoczynku w formie indywidualnej i grupowej,
- rozbudzenia zainteresowań różnymi formami aktywności fizycznej,
- motywowanie do pracy i osiągania lepszych wyników,
- utrwalanie nawyków higieniczno- zdrowotnych,
- rozwijanie odpowiedzialności i inwencji twórczej uczniów,
- poznanie własnych zdolności, ich rozwój i właściwa samoocena,
- uświadomienie potrzeby dbałości o bezpieczeństwo własne i innych,
- kształtowanie poczucia odpowiedzialności, sprawiedliwości i poszanowania godności innych,
- przygotowanie do zawodów Szkolnego Związku Sportowego.

Przewidywane zajęcia:

- piłka siatkowa
- piłka koszykowa
- badminton
- tenis stołowy
- la


MrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie
Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjum i klas VII SP
w tenisie stołowym dziewcząt

21 października 2017r.o godz.9.00 na sali gimnastycznej w naszej szkole rozpoczęły się Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjum i klas VII SP w tenisie stołowym dziewcząt.Konkurs miał na celu wyłonienie najlepszej zawodniczki spośród naszych uczennic oraz popularyzację sportu wśród młodzieży. Zastosowano system gry ,,każdy z każdym". Grano trzy sety do 21punktów.Po  zaciętym pojedynku mistrzynią dziewcząt w tenisie stołowym została Agata Lech( kl.3bgim), II miejsce zajęła Oliwia Wacław(kl.3bgim). Uczestniczki zawodów otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale.Wszystkim dziewczętom dziękujemy za sportową rywalizację i serdecznie zapraszamy na kolejne mistrzostwa.
Oliwia Wacław


1.
DSC01382.jpg
2.
DSC01383.jpg
3.
DSC01384.jpg
4.
DSC01386.jpg

........................................................................................................................
WYJAZD NA MECZ PIŁKI RĘCZNEJ
KPR KOBIERZYCE- VISTAL GDYNIA

Dnia 15 listopada 2017 roku grupa dziewcząt wraz z nauczycielami wychowania fizycznego wybrała się na mecz piłki ręcznej. Odbył się on na hali sportowej w Kobierzycach, a dwiema grającymi drużynami były Vistal Gdynia oraz KPR Kobierzyce. Towarzyszyły mu ciekawe atrakcje i nagrody dla wylosowanych uczestników. Sam mecz zakończył się wygraną drużyny Vistal Gdynia  wynikiem 31:19. Mimo 12 punktowej przewagi mecz  był  bardzo emocjonujący, a okrzykom i oklaskom nie było końca. Wszyscy uczestnicy wycieczki z uśmiechem na twarzy wspominać będą to wydarzenie.
                                                 Shadia Alkhatib
........................................................................................................................

SZKOLNE MISTRZOSTWA W PIŁKĘ SIATKOWĄ

18 listopada 2017r.w naszej szkole odbyły się Szkolne Mistrzostwa Siatkówki dla klas VII SP i II i III Gimnazjum . Od godz.9 .00 reprezentanci poszczególnych klas mieli szansę współrywalizować o tytuł mistrza naszej szkoły.Drużyny grały systemem ,,każdy z każdym"do dwóch wygranych setów. Aby wygrać set,sześcioro zawodników                w zespole(chłopcy i dziewczęta)musiało zdobyć co najmniej 25 punktów z przewagą     2 punktów nad przeciwnikiem.Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła klasa IIc.    Miejsce II przypadło reprezentantom klasy IIIa ,zaś III- drużynie z klasy IIIb.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne szkolne zawody.                                         Oliwia WacławZmieniony ( 04.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł
Header Pic
left unten right unten
© 2018 Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.