Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

rocznica Konstytucji 3 Maja PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
29.05.2007.
flaga-pl

Rocznica uchwalenia
Konstytucji 3 Maja

>>> więcej <<<
   Dnia 11 maja 2007 r. w szkole w Bielanach Wrocławskich odbyła się uroczystość poświęcona rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W wydarzeniu tym uczestniczyli dyrektor szkoły - p. Beata Ćwierk oraz nauczyciele i uczniowie szkoły podstawowej.
   Montaż słowno-poetycki przygotowała klasa VI b pod kierunkiem p. Doroty Szydłowskiej. Młodzi aktorzy przedstawili, jak w nietypowy sposób można przygotować się do klasówki z historii. Pokazali szybki i łatwy sposób poznania dziejów naszego kraju. Nie zabrakło wesołych scen i komizmu słownego. Odczytano fragment konstytucji i ukazano różne historyczne fakty. Na końcu odśpiewano pieśń patriotyczną "Witaj Maj, Trzeci Maj". Uroczystość była ciekawym montażem poetycko-muzycznym, w którym przybliżono widzom bardzo ważne wydarzenie z historii Polski, jakim jest uchwalenie konstytucji 3 Maja.

Dorota Szydłowska                
Zmieniony ( 29.05.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.