Kalendarz 2019/2020

darrow.png

Sukcesy uczniów klas trzecich
Szkoły Podstawowej

Sukcesy najmłodszych uczniów naszej szkoły Laughing

W ostatnim czasie uczniowie klas trzecich brali udział w wielu konkursach i zajęli w nich wysokie miejsca:
  1. W Gminnym Konkursie Recytatorskim w Tyńcu Małym Kasia Ostaszewska ( kl. III a ) zajęła I miejsce, a Małgosia Lubryka (kl. III b) drugie.
  2. 2. Andrzej Korytek ( kl. III a ) został zwycięzcą Gminnego Konkursu Ortograficznego w Kobierzycach, a Małgosia Lubryka zajęła w nim drugie miejsce.
  3. 3. Jednym z laureatów ogólnopolskiego konkursu plastycznego organizowanego przez firmę BIC został Marcin Wolter ( kl. III a )

Drużyna w składzie:
- Małgosia Lubryka ( kl. III b ),
- Andrzej Korytek ( kl. III a ),
- Tomek Tereszkiewicz ( kl. III c )
brała udział w konkursie ortograficznym " Mała Corrida 2007", który odbył się we Wrocławiu w SP nr 23. Nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie ze wszystkimi, wcale niełatwymi, zadaniami i wygrali z drużynami reprezentującymi sześć wrocławskich szkół. Na pewno pomógł im też wspaniały doping kibiców z klasy III a, którzy przygotowali na ten dzień transparenty i rymowanki. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Mam nadzieję, że sukcesy kolegów zachęcą innych uczniów do udziału w różnych konkursach organizowanych zarówno w naszej szkole jak i  poza nią.
Jolanta Cynke-Widalis
Zmieniony ( 29.05.2007. )