Kalendarz 2019/2020

19.11.2019.
nutki.jpg

SP
Projekt: „Moje serce to jest muzyk”
listopad 2018

Moje serce to jest muzyk!

W pierwszych dniach listopada w świetlicy naszej szkoły zrobiło się jakby nieco głośniej, szumniej… Nie, to nie dlatego, że dzieci stały się bardziej rozkrzyczane czy zaczęły bardziej przeszkadzać – wręcz przeciwnie. Dzieci były zachęcane do tego hałasu! Bo to nie był byle jaki hałas – to było spotkanie z muzyką! W ramach projektu „Odkrywamy pasje muzyczne” odbył się szereg spotkań z dziećmi, w czasie których dzieci mogły odkryć, że muzyka to nie tylko w radiu czy w internecie, ale również w przyrodzie można ją usłyszeć. Poza tym dzieci zapoznawały się bardzo praktycznie z pojęciem rytmu, miały okazję przetestować swoje możliwości gry na różnych instrumentach – od najprostszych dzwonków po ukulele i gitarę, ale także w śpiewie i tańcu! Dzieci z zainteresowaniem eksplorowały świat muzyki, który pokazał się im z zupełnie innej strony. Miejmy nadzieję, że wśród naszych dzieci niedługo rozbłyśnie niejeden wspaniały talent muzyczny!

Rafał Chabowski

Zmieniony ( 19.11.2019. )