Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Mistrz Ortografii PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
27.02.2007.

wezelek.gif

Mistrz Ortografii  
27
luty 2007
>>> więcej <<< Mistrz ortografii

    W styczniu 2007 odbył się coroczny szkolny konkurs ortograficzny klas 4-6 SP organizowany przez Elżbietę Konieczną - nauczyciela języka polskiego. Wzięło w nim udział 58 uczniów. Po napisaniu dyktanda wyłoniono zwycięzców. Tytuły Mistrza Ortografii otrzymali:

W klasach szóstych - Jakub Cichy klasa 6c
W klasach piątych - Michał Baranowski klasa 5b
W klasach czwartych - Joanna Głąb klasa 4a

    Uczniowie klas szóstych, którzy popełnili najmniej błędów (Jakub Cichy, Marta Kowal, Julia Kalla), wzięli udział w Ósmym Międzynarodowym Konkursie Ortograficznym klas 4-6 SP. Odbył się on 23.02.2007 w SP nr 113 we Wrocławiu. Poziom umiejętności ortograficznych uczestników był tak wysoki, że o zwycięstwie decydował przecinek. JAKUB CICHY, który już drugi raz sprawdzał we Wrocławiu swój ortograficzny talent, zdobył WYRÓŻNIENIE. Podziękowanie za przygotowanie laureata otrzymała nauczycielka języka polskiego - Elżbieta Konieczna. Już drugi raz w tym konkursie Szkoła Podstawowa z Bielan Wrocławskich odniosła sukces - dwa lata temu wśród zwycięzców znalazła się Ola Osińska.


Zmieniony ( 27.02.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.