Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Dzień tańca - 2019 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
18.05.2019.
  pivot_dancer.gif
SP
Dzień tańca

21 kwietnia 2017
>>> więcej <<<


Dzień tańca
  Obchody Międzynarodowego Dnia Tańca w naszej szkole zorganizowane zostały pod hasłem „Let`s dance”.  Uczniowie klas czwartych nauczyli się wspólnie jednego układu tanecznego w stylu Rock`n`Roll.  Spośród  uczniów wyłonieni zostali najlepsi tancerze. Nauka prowadzona była solo i w parach. Rock and roll jest bardzo szybkim i dynamicznym tańcem, bogatym w efektowne tricki. Dodatkowo uczniowie nauczyli się kroku podstawowego z podziałem na partnerzy i partnerki (kroki damskie i męskie). Organizatorem wydarzenia była p. Weronika Zalewicz.


1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg
4.
4.jpg
5.
5.jpg
6.
6.jpg

Zmieniony ( 16.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.