Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Dyrektor informuje arrow Informacje dotyczące zawieszenia akcji strajkowej Header Pic

Informacje dotyczące zawieszenia akcji strajkowej PDF Drukuj Email
Wpisał: J Lewandowska
26.04.2019.
men

Informacje dotyczące zawieszenia akcji strajkowej
kwiecień 2019

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego informuje, iż w związku z zawieszeniem akcji strajkowej, od poniedziałku 29 kwietnia, zajęcia w szkole będą odbywały się zgodnie z planem lekcji, natomiast przedszkole będzie pracowało  od 6.30 do 17.00. Dowozy uczniów (oprócz 2 maja) odbywają się zgodnie z harmonogramem.
 W dniu 2 maja, w godzinach 7:00-17:00, dyżur pełni świetlica. Rodzice zainteresowani opieką dla swoich dzieci w tym dniu, powinni zgłosić taką potrzebę w dniach 29 i 30 kwietnia do sekretariatu szkoły.

W dniu 2 maja również pełniony jest dyżur w przedszkolu. Prosimy o zgłoszenie nauczycielkom przedszkola w dniach 29 i 30 kwietnia informacji, że dziecko będzie obecne w przedszkolu w dniu 2 maja.

Zmieniony ( 26.04.2019. )