Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Dyrektor informuje arrow Informacja dla rodziców przyszłych kl 1 - innowacja WF Header Pic

Informacja dla rodziców przyszłych kl 1 - innowacja WF PDF Drukuj Email
Wpisał: J Lewandowska
10.04.2019.
men

Informacja dla Rodziców przyszłych klas pierwszych Szkoły Podstawowej im.UNICEF
w Bielanach Wr. o innowacji pedagogicznej
z wychowania fizycznego
kwiecień 2019

Szanowni Państwo,
informujemy, iż od 1 września 2019 r. w jednej klasie pierwszej, będzie realizowana innowacja pedagogiczna z wychowania fizycznego. Uczniowie z tej klasy będą podzieleni na dwie grupy:
- dziewczynki (12 uczennic), dla których przewidzianych jest 6 godzin treningu piłki siatkowej, na sali gimnastycznej w naszej placówce, prowadzonego przez trenera piłki siatkowej;
- chłopcy (13 uczniów), którzy będą dowożeni na treningi piłki nożnej do Ślęzy (Match Point, 6 godzin tygodniowo), prowadzone przez trenera Juventus Academy;
  Rodzice zainteresowani zapisem dziecka do klasy z innowacją z wychowania fizycznego, proszeni są o złożenie pisemnego oświadczenia w sekretariacie naszej placówki oraz stawienie się z dzieckiem na test sprawnościowy, który się odbędzie 26 kwietnia 2019 r. o godz.16:00 na sali gimnastycznej w naszej szkole.

Zmieniony ( 10.04.2019. )