Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Tesco PDF Drukuj Email
22.02.2007.

tesco

Tesco darczyńcą  
22
luty 2007
>>> więcej <<<W ubiegłym roku TESCO przeprowadziło kolejną edycję akcji zbierania kuponów dla szkół. I kolejny raz klienci tego wielkiego sklepu nie zawiedli. Podobnie, jak w poprzednich latach typowali placówki oświatowe, którym chcieliby pomóc. Tym sposobem nasza bielańska szkoła wzbogaciła się o wiele potrzebnych artykułów. Biblioteka szkolna otrzymała zestawy słowników językowych i lektury, a świetlica piłki i materiały piśmiennicze: bloki rysunkowe, kredki, farby, plastelinę, papier  itp.
W tym miejscu Dyrekcja szkoły, Nauczyciele, Uczniowie i ich Rodzice pragną podziękować osobom zarządzającym sklepem TESCO za wspaniałą akcję i  dary, a wszystkim kupującym za wczucie się w potrzeby placówek oświatowych i wspomaganie ich uczestnictwem w takich imprezach.
Zmieniony ( 26.02.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.