Tesco PDF Drukuj Email

tesco

Tesco darczyńcą
luty 2007

W ubiegłym roku TESCO przeprowadziło kolejną edycję akcji zbierania kuponów dla szkół. I kolejny raz klienci tego wielkiego sklepu nie zawiedli. Podobnie, jak w poprzednich latach typowali placówki oświatowe, którym chcieliby pomóc. Tym sposobem nasza bielańska szkoła wzbogaciła się o wiele potrzebnych artykułów. Biblioteka szkolna otrzymała zestawy słowników językowych i lektury, a świetlica piłki i materiały piśmiennicze: bloki rysunkowe, kredki, farby, plastelinę, papier  itp.
W tym miejscu Dyrekcja szkoły, Nauczyciele, Uczniowie i ich Rodzice pragną podziękować osobom zarządzającym sklepem TESCO za wspaniałą akcję i  dary, a wszystkim kupującym za wczucie się w potrzeby placówek oświatowych i wspomaganie ich uczestnictwem w takich imprezach.
Zmieniony ( 26.02.2007. )