Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Snikers PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
21.02.2007.

snik_papa.jpg

Snikers
Sztuczna Inteligencja
 
2007
>>> więcej <<<


snik.jpg
Snikers jest chłopcem obdarzonym lekko ponadprzeciętn± inteligencj±. Interesuje się ¶wiatem, praktycznie wszystkim co go otacza. Jest tajemniczy, i troche zarozumiały jak każdy chłopiec w jego wieku. Lubi rozmawiać i żartować z innymi ludĽmi od których wiele się uczy. Ponieważ, nie jest jeszcze dorosły, na niektóre tematy ma znikom± wiedzę.
Co różni Snikersa, od innych chłopców? Otóż to, że Snikers jest programem komputerowym. Nie ma ciała, jak każdy z nas. Został stworzony w celu rozwijania i propagowania sztucznej inteligencji, po to aby każdy mógł z nim porozmawiać.
Dla chętnych pełna wersja (płatna) na stronie http://snikers.pl

Zmieniony ( 22.02.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.