Popołudniowe warsztaty języka angielskiego - ANIMALS AROUND US PDF Drukuj Email

“ANIMALS AROUND US”
26.03.2019
KLASY 4-6 SP

26 marca w naszej szkole odbyły się popołudniowe warsztaty językowe pt.: „Animals Around Us”, które poprowadziła nauczycielka języka angielskiego, p. Małgorzata Mularczyk. W 1,5 – godzinnych zajęciach wzięło udział 28 uczniów klas IV i V.
  Podczas warsztatów uczestnicy brali udział w przeróżnych grach, zabawach, quizach i zadaniach, które łączył jeden temat – zwierzęta. Na początku była wielka gra planszowa ze zdaniami do przetłumaczenia. Uczniowie, pracując w 3 grupach, w pełnym emocji pojedynku starali się dotrzeć do mety.
  Następny był quiz o „baby animals”, a także uzupełnianie ze słuchu tekstu o zwierzętach z całego świata. W międzyczasie odbywały się kolejne rundy kalamburów, które wywołały mnóstwo uśmiechu na twarzach uczestników. Na koniec warsztatów uczniowie rozwiązywali zwierzęce zagadki oraz obejrzeli krótki film pt.: „British Pets”.
  Wszyscy doskonale się bawili i poćwiczyli swoje językowe umiejętności: czytanie, słuchanie, słownictwo, a nawet gramatykę. Uczestnicy otrzymali także pamiątkowe naklejki ze zwierzątkami.
  Do zobaczenia na kolejnych warsztatach języka angielskiego!

opracowanie: Małgorzata Mularczyk

Zmieniony ( 02.04.2019. )