Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Warsztaty samodzielnego wykonania Christmas Crackers PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
12.01.2019.
flaga_anglii.jpg
SP
Warsztaty samodzielnego wykonania Christmas Crackers
  grudzień 2018

>>> więcej <<<
  W ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły (kl. 4-6)  wzięli udział w warsztatach świątecznych podczas których przygotowali tradycyjne Christmas crackers czyli strzelające upominki bożonarodzeniowe. W środku takiego cukierka znajduje się zwykle papierowa korona, mały prezent oraz karteczka z dowcipem. Każdy uczeń biorący udział w warsztatach przygotował swoją własną wersję Christmas cracker zawierającą czekoladki,  drobny upominek oraz życzenia w języku angielskim.  Poznawanie tradycji świątecznej krajów anglojęzycznych poprzez zabawę okazało się świetnym pomysłem.
Katarzyna Nowicka
 
1.
warsztaty1.jpg
2.
warsztaty2.jpg

Zmieniony ( 26.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.