Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Dzień Papieski 2018 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
08.11.2018.
papiez_jan_pawel_2

Dzień Papieski
17 października 2018

>>> więcej <<< DZIEŃ PAPIESKI 2018
„Promieniowanie ojcostwa”
 
     Dnia 17 października 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole XVIII Dzień Papieski. Z tej okazji odbył się uroczysty apel poświęcony życiu i działalności Jana Pawła II. Podczas tego wydarzenia uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych mieli okazję zobaczyć obraz Rembrandta „Powrót syna marnotrawnego”. Na jego tle uczniowie klas siódmych przedstawili scenkę ilustrującą biblijną przypowieść o synu marnotrawnym, a uczniowie klas szóstych wykonali piosenkę pod tym samym tytułem. Na podsumowanie apelu został wyświetlony wzruszający film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami opowiadający o ojcowskiej miłości pt. Upór ojca”.
   Apel przybliżył nam postać Wielkiego Polaka oraz ukazał miłość Ojca na podstawie przypowieści o synu marnotrawnym. Bardzo ciekawa forma zainteresowała uczniów.


Monika Susłowicz kl 8c

Zmieniony ( 08.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.