Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Spartakiada jesienna 2018 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
14.10.2018.
listek.gif
EW
Spartakiada jesienna
28 października 2018
>>> więcej <<<

Spartakiada Jesienna
kl. 1-3


  Jesień czaruje kolorami, sypie owocami, sprzyja zabawom podwórkowym. 28 października 2018 r. złota polska jesień pozwoliła uczniom edukacji wczesnoszkolnej na sportową rywalizację w ramach Spartakiady. Liczni przedstawiciele klas młodszych starali się jak najlepiej wykonać zadania sprawnościowe, którym towarzyszył spontaniczny aplauz publiczności. Wspólne zabawy integracyjne przy muzyce ośmieliły nieco pierwszoklasistów, dla których była to pierwsza duża impreza w naszej szkole.
  Szybka informacja zwrotna, uzyskana przez prowadzącą imprezę Panią Sylwię Pienio-Piekarską wskazała, że zarówno sportowcy jak i kibice, świetnie się bawili a zadania sportowe były odpowiednio dobrane do możliwości dzieci i panującej pory roku.
 
Lilla Gajewska-Piwowarczyk

1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg
4.
4.jpg
5.
5.jpg
6.
6.jpg
7.
7.jpg
8.
8.jpg

Zmieniony ( 14.10.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.