Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow UNICEF arrow Święto w rodzinie szkół im. UNICEF Header Pic

Święto w rodzinie szkół im. UNICEF PDF Drukuj Email
10.10.2018.
UNICEF

Święto w rodzinie szkół im. UNICEF
28 września 2018

Święto w rodzinie szkół im. UNICEF

W piątek, 28.09.2018 r. delegacja (poczet sztandarowy) naszej szkoły miała zaszczyt uczestniczyć w święcie nadania imienia UNICEF Szkole Podstawowej w Ligocie Małej.
To piękne wydarzenie rozpoczęło się mszą święta, następnie uczniowie i zaproszeni goście udali się do szkoły, gdzie odbyły się główne uroczystości. W części artystycznej młodzi artyści zabrali nas w podróż po wszystkich kontynentach prezentując przy tym podstawowe prawa dziecka. Zgodnie z protokołem, byliśmy również świadkami prezentacji sztandaru szkoły, który został ufundowany przez sponsorów. Uroczystość zakończyły liczne podziękowania i życzenia składane przez władze Gminy Oleśnica i gości. W imieniu dyrektora naszej szkoły, Pani Beaty Ćwiek, list odczytał Pan Andrzej Prus, został wręczony również drobny upominek.
Napawa nas dumą fakt, że powiększa się rodzina szkół UNICEF i jest nas już 23 w całym kraju. Cieszymy się, na niemal sąsiedzką współpracę w ramach patrona szkoły.
Ligoto, witamy w RODZINIE!

Andrzej Prus

20180928_113614.jpg
20180928_121413.jpg

Zmieniony ( 10.10.2018. )