Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Pierwszy Dzień Wiosny 2018 - GIM PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
02.04.2018.
snoopy

GIM
Pierwszy Dzień Wiosny
21 marca 2018

>>> więcej <<<
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY NA SPORTOWO

    21 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich klasy VII SP

 i gimnazjaliści na 5, 6 i 7 godzinie lekcyjnej obchodzili Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia wszyscy, zarówno uczniowie jak i nauczyciele, byli ubrani w wiosenne barwy, w szkole więc królowała zieleń, błękit i róż. Ze względu na rozpoczęcie się nowej pory roku nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla nas sportowe atrakcje.
    Około godziny 12 wszyscy zebraliśmy się na dużej sali gimnastycznej. Mieliśmy możliwość wzięcia udziału w różnorodnych rozgrywkach sportowych. Zaplanowany został mecz piłki siatkowej pod opieką pana G. Harężlaka, gra w tenisa stołowego na dolnym korytarzu bloku sportowego pod okiem pana R. Sokołowskiego oraz turniej szachowy prowadzony przez pana T. Wyrwy. Największym zainteresowaniem cieszył się niewątpliwie mecz piłki siatkowej, sędziowany przez Monikę Skrzeczkowską, w którym wzięły udział następując drużyny, składające się z:
Drużyna nr 1 - „Błękitne Bielany” w składzie: Ola Ruchniak, Klaudia Strużyk, Oliwa i Julia Pawelczyk, Julek Szmacińsk, Marcin Jarczyński.
Drużyna nr 2 – Klasa IIIB w składzie: Oliwia Wacław, Agata Lech, Karolina Rusak, Julia Dudziak, Oliwia Popiela, Maciek Koperdowski.
Drużyna nr 3: - „Drim Tim”, czyli: Ania Kocharyan, Hania Gos, Zuzia Rodzoń, Kasia Adamczyk, Jakub Rudnicki oraz Weronika Chudzik.
    Po zakończeniu rozgrywek sportowych wszyscy uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie miało miejsce uroczyste podsumowanie oraz ogłoszenie wyników zmagań sportowych.
W rozgrywkach tenisa stołowego zwyciężyli: Małgosia Dymała i Bartek Kudyba z kl. II a, turniej szachowy wygrał uczeń klasy III b – Szymon Maszka. Natomiast w rozgrywkach piłki siatkowej I miejsce zdobyła drużyna nr 2 – klasa III b, II miejsce zajęła drużyna „Błękitne Bielany”, a III miejsce – drużyna „Drim Tim”.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom zmagań sportowych.
    Dzięki licznym atrakcjom sportowym, mogliśmy aktywnie i energicznie przywitać zbliżającą się wiosnę. Uczniowie klas VII oraz gimnazjaliści dobrze się bawili i mamy nadzieję, że za rok powitamy nową porę roku w tej samej formule.

uczennica klasy VII b Monika SkrzeczkowskaZmieniony ( 10.04.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.