Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

zDolny Ślązaczek 2018 podsumowanie konkursu PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
04.03.2018.
logo_zdolny_slazak
SP
zDolny Ślązaczek 2018
podsumowanie konkursu
marzec  2018

>>> więcej <<<

logo_x_3
flaga_anglii

III zDolny Ślązaczek z języka angielskiego 
- podsumowanie konkursu   Od 24 października 2017r. do 9 lutego 2018r. odbywały się zgodnie z harmonogramem konkursu kolejne etapy zDolnego Ślązaczka z języka angielskiego, który po raz drugi zorganizowała Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu i Kuratorium Oświaty. Z naszej szkoły na etapie szkolnym wystartowały 33 osoby  i aż 6 zakwalifikowało się do etapu powiatowego.
 Byli to: E. Król (7c), J. Mączyński(7b), J. Miedzińska(6b), A. Roztocka(6c), M. Skrzeczkowska(7b) i M. Susłowicz(7c).
Etap powiatowy dla  naszych uczniów i wytypowanych uczniów ze szkół w gminie Kobierzyce odbył się 12 grudnia 2017r. w naszej szkole, gdzie przeprowadziliśmy konkurs dla 24 osób. Wszyscy nasi uczniowie zaprezentowali imponującą wiedzę zarówno ze znajomości gramatyki i słownictwa języka angielskiego, jak i wiedzy o kulturze, geografii i historii krajów anglojęzycznych. Niektórym zabrakło 1 punktu lub 2, żeby znaleźć się w finale, ale tego już nie zmienimy. Natomiast  Ewa Król z wynikiem 49p/ 55p zapewniła sobie przejście do części pisemno-słuchowej etapu wojewódzkiego czyli finału. Nie udało się Ewie przejść do części ustnej, ale udział w finale konkursu zDolny Ślązaczek to sukces sam w sobie, którego się życzy każdemu uczestnikowi.
Zarówno wspaniały wynik Ewy Król, jak i pozostałych osób etapu powiatowego z naszej szkoły, to efekt ich systematycznej pracy, pełnej zaangażowania i autentycznego zainteresowania przedmiotem.
Gratulujemy wszystkim startującym  z naszej szkoły wiedzy i wysokich miejsc. A wszystkich innych lubiących uczyć się języka angielskiego zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej 4. edycji konkursu zDolny Ślązaczek w przyszłym roku szkolnym.
Joanna Twarda
 

Zmieniony ( 05.03.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.