Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
04.02.2018.
AME

  SP i GIM
Zapisy siódmoklasistów i gimnazjalistów do V edycji Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu
  do 25 lutego 2018

>>> więcej <<<


AMElogo UEAME


Zapisy siódmoklasistów i gimnazjalistów do V edycji
Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu

  

  5 lutego 2018 r. ruszą zapisy do V edycji AME we Wrocławiu. Rekrutacja potrwa do 25 lutego. Dziecko należy zapisać na zajęcia poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie AME i aktywny z dniem 5 lutego: http://www.gimversity.pl/zapisy2
   „Znaczenie wiedzy finansowej we współczesnym świecie zwiększa się, dlatego konieczna jest edukacja ekonomiczna od najmłodszych lat. Równie ważne jest kształtowanie przedsiębiorczych postaw, a także umiejętności pracy w grupie i rozwiązywania sytuacji problemowych.
   Są to kompetencje, które powinniśmy rozwijać u gimnazjalistów” – mówi dr Iwona Czerska, Opiekun AME we Wrocławiu.
   Tematyka zajęć dla młodzieży będzie koncentrowała się na następujących zagadnieniach: kierowaniu konfliktem, trendach w marketingu, komunikacji interpersonalnej, analizie wskaźnikowej przedsiębiorstwa, globalizacji gospodarki, praktyce biznesu.
   Wykłady dla rodziców będą traktowały o: wspieraniu zdolności i talentów dzieci, inspirujących strategiach – podziwianych firmach świata, rozmowie o kryzysie – wymiarze gospodarki, wymiarze budżetu domowego, poziomie świadomości i kompetencji w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych wśród najmłodszych użytkowników, korzystaniu z komputera i Internetu, komunikacji i portalach społecznościowych, wpływie rodziców na motywację dziecka do nauki.
   Terminy zajęć w semestrze letnim: 12 marca, 26 marca, 16 kwietnia, 23 kwietnia, 14 maja, 4 czerwca. Zajęcia odbywają się wyłącznie w poniedziałki w godzinach 18.00-19.30 w salach P2 (młodzież) i P3 (rodzice) na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Zajęcia dla młodzieży i rodziców są BEZPŁATNE!
Więcej szczegółów o projekcie AME: http://www.gimversity.pl/strona/3/p/O_projekcie
Kontakt do Organizatora Lokalnego:
Dr Iwona Czerska
Koordynator Akademii Młodego Ekonomisty (AME) we Wrocławiu

wroclaw@gimversity.pl
Zmieniony ( 05.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.