Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow News arrow Pastorałka 2017 Header Pic

Pastorałka 2017 PDF Drukuj Email
06.01.2018.
Pastoralki 2017

SP
Pastorałka 2017
grudzień

Pastoralki 2017

Już po raz trzeci szkolny korytarz naszej szkoły zamienił się w szopkę betlejemską, do której przybyli kolędnicy, by rywalizować w konkursie Pastorałki. Zdarzenie miało miejsce 21 grudnia, a ludową wersję „Gloria in exelsis Deo” wyśpiewały zespoły z każdej klasy. Tym razem do mniej znanych i zapomnianych pastorałek przygrywali kolędnicy na żywych instrumentach, nawiązując swoim strojem do klimatu pasterskiej kolędy.
  Śpiewom przysłuchiwało się jury, które wyłoniło trzy najlepiej prezentujące się zespoły. Pierwsze miejsce wyśpiewała klasa VIc, drugie IVc, a trzecie IVa. Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY za wysiłek włożony w przygotowanie do konkursu.
Do zobaczenia za rok!
Andrzej Prus
Zmieniony ( 07.01.2018. )