Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Pastorałka 2017 PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
06.01.2018.
Pastoralki 2017

SP
Pastorałka 2017
grudzień
>>> więcej <<<
Pastoralki 2017


  Już po raz trzeci szkolny korytarz naszej szkoły zamienił się w szopkę betlejemską, do której przybyli kolędnicy, by rywalizować w konkursie Pastorałki. Zdarzenie miało miejsce 21 grudnia, a ludową wersję „Gloria in exelsis Deo” wyśpiewały zespoły z każdej klasy. Tym razem do mniej znanych i zapomnianych pastorałek przygrywali kolędnicy na żywych instrumentach, nawiązując swoim strojem do klimatu pasterskiej kolędy.
  Śpiewom przysłuchiwało się jury, które wyłoniło trzy najlepiej prezentujące się zespoły. Pierwsze miejsce wyśpiewała klasa VIc, drugie IVc, a trzecie IVa. Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY za wysiłek włożony w przygotowanie do konkursu.
Do zobaczenia za rok!
Andrzej Prus
Zmieniony ( 07.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.