Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2019/2020
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2020/2021
Wywiadówki
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Ponowne nadanie Certyfikatu Szkoły Wspierającej Uzdolnienia PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
02.12.2017.
certyfikat

Przedłużenie Certyfikatu
Szkoły  Wspierającej Uzdolnienia 
15 listopada 2017
>>> więcej <<<
Ponowne nadanie Certyfikatu Szkoły  Wspierającej Uzdolnienia


 
 „Geniusz wskazuje drogę, którą kroczy talent”
(Marie von Ebner-Eschenbach)
   

W  Szkole Podstawowej im. UNICEF w Bielanach Wr., w dniu 15 września 2017 r. odbył się audyt mający na celu przedłużenie Certyfikatu Szkoły Wspierającej Uzdolnienia. Komisja audytowa składała się z następujących osób: p. Halina Nawrotek – koordynatora i  p. Joanny Kaczmarskiej– konsultanta z Dolnośląskiego Centrum Wspierania Uzdolnień we Wrocławiu.
Podczas spotkania komisji audytowej z dyrektorem szkoły, wicedyrektorami, nauczycielami, uczniami i rodzicami przedstawiono w formie prezentacji multimedialnej sprawozdanie z realizacji wymienionego Programu.
  Podkreślono zaangażowanie wszystkich podmiotów szkoły w realizację programu, czego ukoronowaniem była decyzja o przedłużeniu wcześniej nadanego Certyfikatu. Na wyróżnienie zasługuje fakt diagnozowania indywidualnych predyspozycji uczniów, dobieranie przez nauczycieli metod pracy do prezentowanych stylów uczenia się dzieci oraz opracowanie dla najzdolniejszych z nich indywidualnych programów nauki. Warto podkreślić również duże wsparcie ze strony Rodziców odnośnie realizacji wielu przedsięwzięć. Szkoła dzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie uzdolnień podając przykłady dobrych praktyk na stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji. Za podejmowane działania i opublikowanie ich na wymienionej stronie Szkoła uzyskała Certyfikat Szkoły Odkrywców Talentów.
Podczas Międzynarodowej Konferencji Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień „Uczniowie szczególnie uzdolnieni jako kapitał kulturowy”, która odbyła się 15 listopada 2017 r. we Wrocławiu, nasza szkoła otrzymała prestiżowy Certyfikatu Szkoły Wspierającej Uzdolnienia na kolejne pięć lat. Jest on potwierdzeniem znaku jakości pracy szkoły w tym obszarze.
  Dyrektor Szkoły szczególne podziękowania kieruje do nauczycieli, którzy dzięki zaangażowaniu, pracy zespołowej i twórczemu podejściu odkrywają w każdym uczniu Jego mocne strony, umożliwiając  odniesienie każdemu sukcesu na miarę posiadanych możliwości.

Beata Ćwiek - Dyrektor SP
Joanna Piegowska- Wicedyrektor SP

1.
DSC00637.JPG
2.
DSC00640.JPG
3.
DSC00645.JPG
4.
DSC00656.JPG

Zmieniony ( 07.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2020 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.