Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Koła zainteresowań SP arrow Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia z Plastyki - kl 5 Header Pic

Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia z Plastyki - kl 5 PDF Drukuj Email
Wpisał: M. Kozyra-Miazga
14.10.2017.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z plastyki

Piątek (6 lekcja) - 12:55 - 13:40

Zajęcia odbywają się w sali C20

Uczniowie, którzy są zainteresowani twórczością plastyczną mają możliwość poszerzać swoją pasję, wiedzę i umiejętności na kole plastycznym. Na zajęciach uczymy się świadomego doboru właściwej techniki plastycznej, adekwatnej do realizowanej wizji artystycznej, ponadto uczymy się podstaw kompozycji i doboru kolorystycznego. Warsztaty są znakomitym uzupełnieniem lekcji plastyki.

W swoich pracach ukazujemy własny świat pełen marzeń, fantazji, magii i koloru. Zajęcia stwarzają przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę. W czasie koła plastycznego prowadzone są również pogadanki na tematy związane z kulturą i sztuką. Prace plastyczne, które powstają na tych zajęciach są prezentowane na wystawach w korytarzach naszej szkoły. Aktywnie uczestniczymy w licznych konkursach szkolnych, gminnych, powiatowych, ogólnopolskich i odnosimy w tym zakresie spore sukcesy.

Serdecznie zapraszam :)

Zmieniony ( 04.12.2018. )