Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow O szkole arrow Koła zainteresowań arrow Koła zainteresowań SP arrow Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia z Plastyki - kl 5 Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja kl 1 i kl 0
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia z Plastyki - kl 5 PDF Drukuj Email
Wpisał: M. Kozyra-Miazga   
14.10.2017.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z plastyki

Piątek (6 lekcja) - 12:55 - 13:40

Zajęcia odbywają się w sali C20 

Uczniowie, którzy są zainteresowani twórczością plastyczną mają możliwość poszerzać swoją pasję, wiedzę i umiejętności na kole plastycznym. Na zajęciach uczymy się świadomego doboru właściwej techniki plastycznej, adekwatnej do realizowanej wizji artystycznej, ponadto uczymy się podstaw kompozycji i doboru kolorystycznego. Warsztaty są znakomitym uzupełnieniem lekcji plastyki.

W swoich pracach ukazujemy własny świat pełen marzeń, fantazji, magii i koloru. Zajęcia stwarzają przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę. W czasie koła plastycznego prowadzone są również pogadanki na tematy związane z kulturą i sztuką. Prace plastyczne, które powstają na tych zajęciach są prezentowane na wystawach w korytarzach naszej szkoły. Aktywnie uczestniczymy w licznych konkursach szkolnych, gminnych, powiatowych, ogólnopolskich i odnosimy w tym zakresie spore sukcesy.

 

Serdecznie zapraszam :) 

Zmieniony ( 04.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2019 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.